Новини

Новий УЗД-апарат від ПриватБанку

Архів
29 переглядів

Новий найсучасніший апарат для ультразвукової діагностики подарував Володимир-Волинському територіально-медичному об’єднанню благодійний фонд ПриватБанку «Допомагати просто».

Вручив його директор Північно-Західного регіонального управління ПриватБанку Юрій Войтенко.

– Такий подарунок для вашої лікарні, – сказав він, – є заслугою клієнтів ПриватБанку, які переказують кошти на благодійність. Це не єдина на Волині лікарня, якій ми допомогли. У серпні аналізатор електролітів та річний комплект реагентів до нього одержала від нас  Нововолинська міська лікарня. Незабаром туди ж передамо інкубатор для новонароджених вартістю 300 тисяч гривень. А загалом  за чотири останніх місяці фонд «Допомагати просто» медичним закладам, дитячим будинкам для дітей з особливими потребами, військовим, пораненим в АТО, постраждалим на шахті «Степова»  спрямував понад двадцять мільйонів гривень.

Для кабінету УЗД нашої лікарні ці благодійники придбали діагностичну систему Q5 фірми MindRay із кольоровим доплером, конвексним та лінійним датчиками загальною вартістю 323, 4 тисячі гривень.

– Це обладнання незамінне  для оперативної високоточної діагностики важких, нетранспортабельних ургентних пацієнтів, постраждалих  у аваріях, – радіє завідуюча кабінетом УЗД лікар Світлана Даневська. Старий портативний апарат, яким володимирські медики користуються досі, вже морально застарів. Новий дозволяє комплексно і високоякісно обстежити внутрішні органи хворих, кістково-суставну систему, м’язеві тканини, відслідкувати кровоток у хворому органі при кардіологічних, урологічних, гінекологічних, акушерських та інших захворюваннях, пояснює лікар Олена Оніщук, котра працюватиме на цьому апараті. За її словами, його сканер виконує чимало функцій і забезпечує високу діагностичну достовірність результатів обстеження. Кольоровий доплер й сучасні технології забезпечують високоякісне точне зображення, дозволяють збільшити часове вирішення й частоту кадрів у режимі реального часу.

За нове устаткування щиро подякував приватбанківцям головний лікар ТМО Олександр Клачук. А міський голова Петро Саганюк, висловлюючи вдячність гостю за допомогу лікарні, підкреслив, що ПриватБанк, де обслуговується значна частина володимирських установ і мешканців міста, завжди йде назустріч потребам громади.

Власну частку до спільної благодійної скарбнички може додати кожен із клієнтів ПриватБанку, коли приходимо зняти свої кошти чи поповнити рахунок у терміналі, або на сайті фонду blago.pb.ua, чи  в інтернет-банку «Приват24». Допомагати справді просто.

   Ірина НАДЮКОВА.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up