Новини

Об’єднання двох урядових програм – єОселя і єВідновлення

Новини
203 переглядів

Ухвалено законопроект, який розширює можливості українців при купівлі нового житла у кредит за програмою єОселя. Для першого внеску за житло можна буде використати сертифікат за державною програмою єВідновлення після того, як закон буде підписаний президентом України та вступить в дію.

«Об’єднання двох урядових програм – єОселя і єВідновлення дає змогу українцям, які втратили своє житло через війну, взяти іпотеку і скористатися сертифікатом для покриття першого внеску за нову оселю. Нещодавно ми розширили цю програму і нині наші громадяни можуть взяти іпотечний кредит не лише для придбання квартири, але й приватного будинку або таунхаусу. Тож працюємо над тим, щоб українці мали всі можливості отримати гідні умови для себе і своєї родини», – прокоментувала перша віце-прем’єр-міністерка України Юлія Свириденко.

Наразі відсоткова ставка кредиту на придбання житла за програмою єОселя для військовослужбовців за контрактом, силовиків, вчителів, медиків та науковців становить 3 відсотки, для учасників бойових дій, ветеранів, ВПО, інших громадян, які не мають власного житла, або потребують покращення житлових умов, – 7 відсотків.

Від початку дії програми єОселя вже майже 7500 українських родин взяли кредити на придбання житла на загальну суму 11,4 мільярда гривень.

Подати заявку на сертифікат за пошкоджене або зруйноване житло за програмою єВідновлення можна на лендінг-сайті порталу Дія. Подача заявки на отримання кредиту за урядовою програмою доступного кредитування житла єОселя здійснюється через застосунок Дія.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up