Новини

Об’єднуються громади для допомоги ЗСУ

Напередодні великодніх свят до воїнів на передову вирушили волонтери з Володимирського району – Наталія Лізарук Волохата з Віталієм і Катериною Ониськами та Олександр Мазурок з командою. Допомагали збирати все необхідне для військових – жителі селища Благодатного та сіл Біличі, Заставне, Рогожани, Щенютин. Про це у фейсбуці повідомила мама загиблого Героя Костянтина Мрочка – Алла, яка теж активно займається волонтерством.   

«Насамперед, хочу відзначити команду з Рогожан. Володимир Фільварський, Василь Баранович, Микола Кацевич, Василь Мартинюк приготували та закоптили м’ясо. А фермер Сергій Дишлюк надав його для виготовлення  копченостей. Коштами долучилися Роман Коропецький і Андрій Ніконський», – написала пані Алла.

Також жінка подякувала Марті Татариній, яка, за її словами, постійно допомагає волонтерам і захисникам, організовує збір продуктів, свічок, мазі, а її сім’я долучається фінансово. Цього разу Марта зібрала і доставила 540 яєць і 44 кілограми цукру. До цього збору долучилися рогожанці Людмила Халімон, Юлія Баранович, Ніна Федюк, Жанна Бойчук, Світлана Дирда, Світлана Савчук, Лариса Федчук, Наталія Лукашук, Наталія Забродоцька, Світлана Матіюк, Надія Пахода, Сергій Бохотниця, Олена Кліцук, Галина Велешко, Тетяна Манойло, Надія Люлько, Тетяна Сахненко, Оксана Сташук, Катерина Прокопець і жителька села Хотячів Віра Дубова. Марта також привезла борошно, а Валерій Люлько – мішок цукру.

Окопні свічки виготовив Роман Франчук разом з учнями гімназії села Бужанка. Відому рогожанську мазь виготовили Тетяна Сахненко, Ірина Дубчук, а Наталя Матіюк допомогла з пакуванням. Дитячі малюнки за ініціативою Марка Татарина створили учні другого класу Лудинської гімназії на чолі із вчителькою Ольгою Захарчук.

Велику допомогу організував настоятель Свято-Михайлівської церкви села Біличі отець Василь, мешканці надали яйця, борошно, цукор, молоко. А жителі Благодатного доповнили асортимент продуктів для випікання пасок, принісши дріжджі, лимони, апельсини, родзинки, цукати, оздобу. Традиційно, допомогу продуктами надав благодійний фонд «Нововолинськ.Help» на чолі з Катериною Варвус.

Завдяки такій потужній підтримці, працівниками Нововолинського ліцею № 9 виготовили понад 500 пасок і писанок захисникам на фронт та у два госпіталі.

«Окрема подяка сім’ї Світлани Орищук та Анжели Пасеки за передачу для нашого воїна Олега Крамека», – написала пані Алла.

Волонтерка зазначила, що уся її команда у звичному складі готували, пекли, пакували.

«Наша кухня переходить на літній режим готування, тобто робимо тільки випічку. Тож ті кошти, які ще залишились, буде використано на продукти для печива на наступні поїздки», – повідомила Алла Мрочко.

Коментарі
Теги: Володимирський район, волонтери
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up