Новини

Обговорюючи актуальне питання кадрової кризи

Бізнес, Володимирська, Громади, Новини
327 переглядів

 У Володимирському фонді підтримки підприємництва «Бізнес-Центр» близько двох десятків місцевих підприємців обговорювали особливо актуальне нині для бізнесу питання  кадрової кризи.

Його відкрили тезою про те, що немає універсального рецепту «де знайти працівника», але є досвід інших та спілкування про методики виходу з криз.

Олександр Талько, підприємець та бізнес-коуч із Луцька, провів екскурс у свій професійний підприємницький та консалтинговий досвід щодо того, як шукати, наймати та утримувати персонал. Спікер поділився сучасними підходами до рекрутингу, акцентуючи увагу на мотиваційних факторах та психологічних аспектах роботи з працівниками.

“Сучасний працівник цінує не лише матеріальні блага, але й комфортну атмосферу та можливість для професійного розвитку”, – зазначив Олександр Талько. Він також ознайомив з авторськими навчальними матеріалами, аби учасники могли глибше зануритись в аналіз наявного стану бізнесу та покращити певні процеси, в т. ч. і з найму персоналу.

Начальниця відділу рекрутингу та взаємодії з роботодавцями філії обласного центру зайнятості Людмила Пась розповіла про державні програми підтримки роботодавців, про компенсації за працевлаштування, які можуть отримати підприємці, та про те, як ці програми стають реальним інструментом для зменшення витрат, що лягають на плечі бізнесу. З переліком можливих компенсацій можна ознайомитись на офіційному сайті Державної служби зайнятості на вкладці «Роботодавцям».

Начальниця відділу з питань праці виконкому  Тетяна Ільницька звернула увагу на аспекти, пов’язані з працевлаштуванням неповнолітніх, та окреслила особливості законодавства у сфері сумісництва та суміщення посад.

Коментарі
Теги: Бізнес-центр, Кадрова криза
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up