Новини

Обговорюючи цифровізацію освіти на Волині

Лайфстайл, Новини
129 переглядів

В обласному центрі на базі Луцького національного технічного університету провели першу освітню резиденцію «Цифровізація освіти Волині». Організатори – профільний відділ під керівництвом заступниці голови облдержадміністрації з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Вікторії Левчук та обласне управління освіти і науки ОДА.

Більше 200 учасників зареєструвались до участі у заході, серед яких керівники закладів освіти та представники органів управління освітою з громад, вчителі інформатики та розробники освітніх програм.

Вже чотири роки Україна трансформується у цифрову державу, країну без паперів – багато хто вважав це неможливим. Але сьогодні ми користуємось цифровим паспортом, посвідченнями, сплачуємо електронні рахунки та отримуємо витяги із цифрових документів. На черзі – освітянська галузь, про здобутки у її цифровізації та завдання в цьому напрямку говорили і ділились досвідом люди, безпосередньо причетні до процесу.

Волинь – у п’ятірці лідерів із впровадження цифровізації у регіонах за підсумками Міністерства цифрової трансформації України 2023 року. Зокрема, впродовж минулого року в області успішно реалізували близько 20 цифрових проєктів, з-поміж яких – введення електронних журналів у школах.

Начальниця управління освіти і науки ОДА Наталія Матвіюк розповіла, що електронні журнали та щоденники використовують вже 98% навчальних закладів середньої освіти. Найвищі відсотки впровадження – у Камінь-Каширському районі.

Під час форуму учасники мали нагоду заслухати практичні поради від розробника освітньої інформаційної системи «SMART школа» Валерія Кулая  (Горохівська ТГ), куратора із цифровізації Хорохоринського ліцею та адміністратора ОІС-платформи EDDY Олександра Добоша (Торчинська ТГ), почути про досвід цифрової трансформації директора Красносільського ліцею (Володимерецька ТГ Рівненської області) та дізнатись більше про центральну базу даних Міносвіти ПАК АІКОМ від фахівчині міністерства Світлани Голуб.

Коментарі
Теги: Волинь, Цифровізація освіти
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up