На головну Новини Обладнання за два мільйони гривень для ТМО

Обладнання за два мільйони гривень для ТМО

249

Для комунального підприємства “Володимир-Волинське територіальне медичне об’єднання” за кошти міського бюджету придбано нове сучасне обладнання – відеогастроскоп і відеоколоноскоп фірми PENTAX Medical (Японія) вартістю 2 мільйони 296 тисяч гривень.

Закуплена техніка дає можливість проводити ендоскопічні обстеження на високому рівні та полегшує діагностику різноманітних захворювань шлунково-кишкового тракту. Минулої п’ятниці відбулося введення обладнання в експлуатацію, що передбачало монтаж відеосистеми, перевірку комплектації, первинний запуск, інструктаж лікаря та медперсоналу.

- реклама -

«Це експертна японська відеосистема на платформі відеопроцесора IMAGINA з LED джерелом світла із можливістю фото- та відеофіксації ендоскопічного зображення. Основна функція, притаманна відеопроцесору, – віртуальна хромоскопія в режимі і-scan, HD зображення з новою матрицею. Ця відеосистема цілком відповідає вимогам НСЗУ», – розповів про характеристики обладнання менеджер регіонального розвитку офіційного дистриб’ютора PENTAX в Україні ТОВ “Асека” Андрій Наконечний.

Обидва апарати потрібні для діагностики верхніх та нижніх відділів шлунково-кишкового тракту: відеогастроскоп та відеоколоноскоп допоможуть у верифікації діагнозів у гастроентерології, терапії та хірургії. Це високоякісне обладнання розширює спектр роботи лікаря-ендоскопіста від діагностичних до лікувальних процедур.

Медтехніка дасть змогу якісно і вчасно виявляти захворювання гастроентерологічного профілю та онкопатологію на ранніх стадіях.
«Це найсучасніше обладнання для дослідження шлунка, дванадцятипалої кишки та товстого кишківника, яке вкрай необхідне для діагностування та лікування захворювань серед населення міста. Завдяки такій техніці не лише поліпшиться матеріально-технічна база лікарні, але й підвищиться якість лікувально-діагностичного процесу», – зазначила начальниця відділу з питань охорони здоров’я міськвиконкому Тетяна Ващук. Про це повідомляє сайт міськради.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

16 − пять =