Новини

Обласні дитяча бібліотека запрошує на «Творчі канікули»

Лайфстайл, Новини
121 переглядів

Національна бібліотека України для дітей спільно з Національною секцією Міжнародної ради з дитячої книги (UA IBBY), Національною спілкою письменників України, Українською асоціацією працівників бібліотек для дітей, Фондом Миколи Томенка «Рідна країна» восьмий рік поспіль під час літніх канікул проводять всеукраїнський дитячий літературний конкурс «Творчі канікули».

Волинська обласна бібліотека для дітей є координатором проведення  цього конкурсу у Волинській області.  Обласний тур триватиме до

15 вересня 2024 року.

До участі запрошуються користувачі бібліотек області у двох вікових категоріях: читачі-учні 11-13 років; читачі-учні 14-18 років.

Конкурс проводиться у 7 номінаціях:

«Знайомтеся — це ми!». Діти у цій номінації надсилають цікаві історії зі свого життя або життя ровесників. Адже всі діти різні за характерами, із різними уподобаннями, зі шкільними історіями. Можливо, це допоможе дорослим краще зрозуміти ваші пріоритети дітей, а, можливо, читаючи їх твори, вони (ми) згадаємо і своє дитинство?

 «Моя Україна: з вірою у Перемогу». До цієї номінації діти пишуть історії, роздуми про наше сьогодення; мрії про перемогу, молитви за наших захисників і віру у нездоланну силу духу нашого народу.

«Природа — джерело натхнення та краси». Тут відкриваємо безмежний простір для ліриків, яких надихає природа рідного краю (і не тільки рідного), для тих, хто вміє розрізняти тихенький голос листя у шелесті вітру. Малювати пейзажі без пензля та олівця…

 «І в кожному із нас уже живе філософ!». У цій номінації чекаємо історії, роздуми, вірші від дітей, які прагнуть розповісти про власне відчуття світу, про розуміння сенсу та мети життя, поділитися своїми думками вголос.

«Моя майбутня професія». Тут дітям пропонують поділитися, яку професію вони планують вибрати у майбутньому. А, може, вони якраз у цей момент обирають, що саме стане їх основним заняттям у дорослому житті?

«Безмежний світ моєї уяви». Казки, фентезі, вигадки. Ніяких меж. Сміливість, дитячі світи, найпримхливіші мрії можуть здійснитися у їхніх оповіданнях.

«Далі буде? Ні, «далі» — вже є!». Тут журі чекає на справжніх книгоманів, які так вживаються у літературні сюжети та книжкові пригоди своїх улюблених героїв, що перегортаючи останню сторінку книжки, зітхають: а як же так! Хочу ще… Хочуть більше пригод, хочуть знати, що сталося далі з їх улюбленими героями! Фанфік? Так! Отже, улюблена книга, улюблені герої і ваше продовження!

На обласний тур конкурсні роботи  слід надсилати на електронну адресу Волинської обласної бібліотеки для дітей: vol.odb2020@gmail.com.  Їх приймають до 31 серпня, вони авторам не повертаються, а зберігаються у обласній бібліотеці для дітей та можуть бути використані у її подальшій роботі.

На останній сторінці конкурсної роботи (документ у формат Microsoft Word або RTF) обов’язково надати повну інформацію про конкурсанта. Додатковим вкладенням (окремим файлом у форматі JPG) слід прикріпити портретне фото учасника.

Людмила ХІЛУХА,

  в. о. директора Волинської обласної  бібліотеки для дітей 

Коментарі
Теги: "Творчі канікули", дитячий літературний конкурс
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up