Новини

Обласну організацію союзянок очолила Віра Чайковська

Володимирська
1197 переглядів
Обласну організацію  союзянок очолила Віра Чайковська

А Володимирська ГО “Союз Українок” має ще дві почесні членкині

Минулої суботи  в Луцьку відбулась звітно-виборна конференція обласної організації “Союз Українок”. Повноваження її голови складала Любов Ганейчук, котра зняла свою кандидатуру на користь нашої землячки, заступниці голови ВГО Віри Чайковської-Тарликової.  

Любов Ганейчук – Почесна громадянка Луцька, у минулому – депутатка Луцької міської ради кількох скликань. У 90-роках вона стояла у витоків відродження “Союзу Українок” на Волині. Про її добрі справи говорили посестри, а голова ВГО “Союз Українок” Ористлава Сидорчук подякувала  за багаторічну самовіддану працю.

Також шляхом голосування вибрали заступниць голови. Від володимирчан нею стала Тетяна Пагуба, а до складу управи обласної організації увійшли Наталія Матусевич та Валентина Залуніна.

Цей день ознаменувався ще однією доброю новиною – наша організація має ще дві почесні союзянки – Ларису Лучинець і Марію Рижук, котрі понад десять років є активними членкинями. Також, голова Володимирської ГО “Союз Українок” пані Лариса отримала подяку від Ористлави Сидорчук за активність,  стійку життєву позицію та безкорисливе служіння Україні.

До слова, незважаючи на замети і важку дорогу, а транспорт для наших, нововолинських і устилузьких союзянок надали Віра Чайковська та Ірина Зай, – у конференції брали участь 23 делегатки з Володимира, Нововолинська, Луцька,  Ковеля, Рожищ. Навіть повітряна тривога, котра примусила  спуститися в в укритті драмтеатру, не завадила її роботі.

Тетяна АДАМОВИЧ

Коментарі
Теги: "Союзу Українок", Віра Чайковська
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up