Новини

Обласний конкурс майбутніх електромонтерів

Архів
37 переглядів

Нещодавно у  ВПУ відбувся обласний конкурс фахової майстерності серед учнів  профтехучилищ з професії «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування». Вимоги до  його учасників були досить суворими.  Журі очолив заступник директора із збуту електроенергії ПАТ «Волиньобленерго» Володимир-Волинської філії Тарас Мазур, до його складу  ввійшли провідні спеціалісти у сфері енергетики та електротехніки. Оцінювали конкурсантів також головний енергетик ТзОВ «Гербор-холдинг»  Валерій Мудрик, завідуючий електромеханічним відділенням агротехнічного коледжу  Олег Ковальчук та представник із НМЦ області – методист Георгій Грушка.

У Володимир-Волинському змагалися п’ять переможців училищних  конкурсів професійної майстерності, які відбулися раніше. Серед них і учень другого курсу Микола Хропот, який здобуває  таку професію.

Першим завданням стали комп’ютерні  тести з основних предметів, які включили в себе 60 запитань.  До завдань входив ще  розв’язок задачі на знаходження результатів та викреслювання електричних схем. Опісля конкурсанти, переодягнувшись в спецодяг та отримавши інструктаж, приступили до другого туру конкурсу, який відбувався у двох майстернях-лабораторіях  залежно від складності завдання.

Майже три години за роботою конкурсантів спостерігали члени журі. І чи то від хвилювання, чи від пильної уваги, а, може, за браком досвіду, юні електромонтери кілька разів допускали дрібні помилки. Хвилювались за своїх учнів і майстри, які раз у раз намагалися хоч на секунду зазирнути в майстерню-лабораторію.

Лише після того, як робочі місця були складені, журі розпочало ретельну перевірку кожного конкурсанта, враховуючи правильність виконання, естетичність, економію використаних матеріалів, дотримання правил техніки безпеки та охорони праці. Усі учні виявили себе справжніми фахівцями. Призові місця посіли: перше – Ковельський професійний ліцей, друге – Володимир-Волинське ВПУ, третє – Луцьке ВПУ, які  нагородженні призами та грамотами.  На четвертому місцу – Оваднівський, п’ятому – Старовижівський професійні ліцеї

Хоча наш Микола Хропот не  посів першого місця, він не засмучується, бо, каже, що знає свої помилки і в наступному році  врахує їх та готовий змагатись знову за перше місце.

Ігор РОМАНЮК,

 голова методичної  комісії  ВПУ.

Коментарі
Теги: Володимир-Волинський, ВПУ, конкурс, освіта
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up