Новини

Обмін досвідом місцевого самоврядування з польськими колегами

Архів
19 переглядів

Минулої  п’ятниці в залі засідань  міськвиконкому відбулося конференція «Обмін польськими та українськими дієвими практиками місцевого самоврядування: стимул для успішного розвитку громад Єврорегіону «Буг»,  на яку приїхала  делегації представників органів місцевого самоврядування Люблінщини.

    –    Володимир-Волинський впродовж багатьох років підтримує тісні партнерські та дружні зв’язки з польськими містами Кенштин, Ленчиця, Грубешів та повіт. Завдяки співпраці із польськими партнерами у  нашому  місті реалізовано й міжнародний проект «Чиста вода на Побужжі», що дозволило кардинально оновити систему водопостачання в місті,

  привітавши  гостей, перший заступник міського голови Ярослав Матвійчук  презентував і  результати реалізованого проекту. Виступили на цій конференції  директор комунальної установи обласної ради «Агенція розвитку Єврорегіону «Буг» Ірина Ітані, виконавчий директор «Асоціації місцевого самоврядування Прибужжя» Валентина Степюк, керівник польського Секретаріату Єврорегіону “Буг” Галина Грабарчук.

Про свої  райони та об’єднані територіальних громад  розповіли голова Турійської районної ради Ольга Черен, Горохівської – Тарас Щерблюк, голови Поромівської, Литовезької, Устилузької та Павлівської ОТГ Євген Недищук, Іван Іванчук, Віктор Поліщук та Андрій Сапожник. Кожен із них  інформував про те, чим живе його регіон, якими здобутками може похвалитися з якими проблемами стикаються,   про співпрацю з польськими партнерами.  Своїм бачення такої співпраці, дружби та особливостями польського самоврядування та адміністративного устрою з українськими колегами поділилися війт гміни Лесьньовіце Веслав Радзеньцяк та бурмістр міста Мєндзижец-Підляські Маріуш Філіпюк.

Коментарі
Теги: Побужжя, самоврядування, українсько-польська конференція
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up