На головну Новини Обрали начальницю з питань кадрової роботи. Що про неї відомо.

Обрали начальницю з питань кадрової роботи. Що про неї відомо.

164

Визначено переможця першого конкурсу на заміщення вакантної посади у структурі виконавчого комітету Володимир-Волинської міської ради.

16-го квітня відбувся конкурс на заміщення вакантної посади начальника відділу з питань кадрової роботи. Для участі у ньому подали документи шість претендентів. 

- реклама -

Конкурс відбувся у відповідності до чинного законодавства. Він складався з двох частин: письмово іспиту на знання законодавства та усної співбесіди з кандидатами.

За результатами конкурсу комісія рекомендуватиме міському голові для призначення на посаду Насібу Мірзоєву, яка набрала найбільшу кількість балів.

Мірзоєва Насіба Абдугафорівна проживає у м. Володимир-Волинський. У 2012 році закінчила Володимир-Волинський агротехнічний коледж за спеціальністю “Правознавство”. У 2012-2015 роках навчалась у Національному університеті біоресурсів і природокористування України (м. Київ) , де здобула ступінь спеціаліста права. Стаж роботи: юрисконсультка відділу освіти, молоді та спорту Володимир-Волинської райдержадміністрації з 10.02.2016; головна спеціалістка відділу освіти та культури Володимир-Волинської райдержадміністрації з 10.02.2019; в.о. начальника відділу освіти та культури з 03.09.2019; – по теперішній час.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

тринадцять − 12 =