На головну Новини Обираємо будинок: на що потрібно звернути увагу?

Обираємо будинок: на що потрібно звернути увагу?

34

Приватний будинок для постійного проживання з родиною підходить ідеально. У кожного буде своя кімната, а в літній період можна збиратися в альтанці і обговорювати важливі справи. Купівля будинку — непросте завдання. Дізнайтеся, на що обов’язково потрібно звернути увагу при виборі відповідного варіанту нерухомості.

Чимало цікавих пропозицій можна зустріти на OLX. Тим, кого цікавить недорогий продаж будинків Луцьк може запропонувати безліч варіантів. Вдасться знайти об’єкт із ділянкою не тільки в місті, а й в передмісті.

Огляд внутрішньої частини будинку

- реклама -

Обираючи місце для постійного проживання з родиною, звертати увагу потрібно на такі моменти.

  • Кількість кімнат і планування — перевагу варто віддавати роздільним кімнатам. У кожного члена сім’ї (окрім чоловіка та жінки) повинна бути своя спальня.
  • Вікна — на склопакетах не повинно бути вологи або цвілі.
  • Двері — якщо вони відкриваються нерівно або присутній характерний скрип, це може говорити про те, що будинок дав неправильну усадку.
  • Комунікації — обов’язково треба перевірити тиск води, включити газ, проконтролювати стан труб і каналізації.

Огляду внутрішньої частини будинку потрібно приділити особливу увагу. Не треба соромитися і переживати про те, що доводиться забирати час продавця. Якщо якісь із перерахованих вище нюансів одразу не будуть враховані, можуть з’явитися серйозні проблеми в майбутньому.

Огляд зовнішньої частини будинку

При огляді потрібно оцінити якість стін. Вони повинні бути досить товстими, не мати тріщин і цвілі. На якість фундаменту також варто звернути увагу. Добре, якщо цей елемент будови буде високим і утепленим.

Крім самої будови, оглянути варто ділянку, а також уточнити інформацію про район, у якому планується постійне проживання. Заздалегідь варто з’ясувати, чи підійде ділянка для зведення додаткових будівель, таких як гараж або альтанка. Має значення інфраструктура: наявність громадського транспорту, магазинів, навчальних закладів, поліклінік і аптек.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

3 × 5 =