Новини

Одна з шести нових «швидких» у області поїхала до Володимира-Волинського

Архів
14 переглядів

На базі Волинського центру екстреної медичної допомоги та катастроф відбулась передача ключів та документів від шести нових автомобілів швидкої допомоги для спеціалізованих бригад, які надають допомогу хворим на коронавірус.

Вручали ключі водіям та фельдшерам обласне керівництво, зокрема перший заступник голови ОДА Сергій Мовенко, який від імені голови привітав медиків з прийдешніми святами та отриманими спеціалізованими транспортними засобами, – повідомляють у ОДА.

Транспортні засоби закуплені за кошти Національної служби здоров’я, які були виділені в межах пакету медичних послуг «Екстрена медична допомога пацієнтам з підозрою або встановленим захворюванням на COVID-19». Адже з 1 квітня 2020 року запрацювала Програма медичних гарантій на рівні вторинної (спеціалізованої) медичної допомоги. Заклади охорони здоров’я, які надають вторинну (спеціалізовану) медичну допомогу, розпочали роботу за договорами з НСЗУ.

Як розповів керівник обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Володимир Шмаль, із цих коштів сплачується зарплата медикам, закуповуються необхідні засоби захисту та дезінфікувальні засоби. За невикористану суму, зібрану за останні чотири місяці, вдалося придбати шість автомобілів Citroen Jumper типу В. Це – найрозповсюдженіший автомобіль швидкої допомоги. Кожен транспортний засіб вартує близько 1,96 мільйона гривень. Машини обладнані дефібриляторами, ШВЛ, мають подачу кисню тощо. Це дозволяє медикам проводити реанімаційні дії безпосередньо в кареті швидкої.

Більше того, як повідомив Володимир Шмаль, у подарунок районні відділення екстренки отримають форму, дарунки від профспілки та комплект зимової резини.

Придбані автомобілі швидкої медичної допомоги передали спеціалізованим бригадам екстреної медичної допомоги для надання медичної допомоги хворим на Сovid-19. Один такий автомобіль  поїхав до Володимира-Волинського.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up