На головну живи активно Одночасні пісенні перемоги мами і доньки

Одночасні пісенні перемоги мами і доньки

94

Творчими перемогами відзначився цьогорічний День Святого Миколая для родини Рижкових. Мама Ірина й її донечка Уляна у цей день здобули призові місця на Міжнародному конкурсі вокалістів пам’яті Діани Петриненко, який відбувся у місті Києві. А після повернення додому їх чекав іще один сюрприз – повідомлення про те, що Уляна перемогла у Міжнародному фестивалі-конкурсі мистецтв «SOLOVIOV ART».

Спів уже багато років є улюбленим заняттям Ірини. І хоч за професією вона податківець, а все життя своє пов’язала із діяльністю в економічній сфері, ніколи не забувала про музику. Так жінка поступово прийшла до того, щоб дарувати пісню людям – стала однією з учасниць дуету «Дружба», який завжди радо зустрічає гостей у однойменному ресторані, часто вона буває у ролі виконавиці й на весіллях та інших урочистих подіях. Але якими б не були природні дані, їх завжди треба розвивати, розуміла Ірина, та для того, щоб втілити свою мрію і піти навчатись співу, їй завжди не вистачало часу.

- реклама -

Втім, цього року мама трьох дітей Ірина Рижкова таки зважилась на сміливий крок – у свої 35 вступила до столичної Академії мистецтв ім. Сергія Прокоф’єва на факультет естрадного співу. «Так через коронавірус склались умови, що частину лекцій та занять у виші було перенесено у режим онлайн. Хоча власне вокалу не можна навчити людину дистанційно. Але завдяки можливості поєднувати очні заняття з викладачами та засвоєння матеріалів самостійно, удома, я й змогла врешті вчитись. Бо коли навчальні модулі були побудовані так, що потрібно було увесь час перебувати в Києві, я й мріяти не могла про спеціальну музичну освіту», – розповідає Ірина. Уже минув її перший навчальний семестр, і то доволі успішно, адже у якості залікової роботи обрала для себе участь у конкурсі, що проводився на базі академії, де й здобула упевнено першу премію у своїй віковій категорії.

«Доньку Уляну, шестикласницю місцевої гімназії, яка перейняла від мене любов до пісні, я узяла з собою, аби вона звикала до сцени, вчилась поводитись на конкурсах, яких у неї попереду ще багато. Якою ж була наша радість, коли вона не просто заявила про себе, а й виборола другу премію у своїй категорії», – ділиться враженнями Ірина Рижкова. Вона зізнається, що перед виступами обоє з донькою дуже  хвилювались, адже в журі сиділи народні та заслужені артисти України, професори музичного мистецтва, продюсери, талановиті музиканти, які гастролюють різними країнами. А серед учасників були представники з усієї України та інших держав, навіть з далекого Китаю.

Обоє втомлені далекою дорогою та конкурсними тривогами, але щасливі, бо все задумане їм вдалося, Ірина з Уляною повернулись додому зі столиці. Кажуть, трохи перепочинуть, донька здасть підсумкові контрольні роботи, які пропустила через поїздку, а далі знову посилено займатимуться улюбленим вокалом, ставлячи нові цілі, що неодмінно приведуть до нових перемог.

Юлія ПАШКОВА.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

4 × 2 =