Новини

Одружитися можна у застосунку «Дія»

Новини
165 переглядів

Уряд прийняв постанову, яка дозволить українцям у межах експериментального проекту одружуватися в застосунку «Дія».

Раніше через неможливість побачитися наживо багато наречених відкладали узаконення стосунків. Процес державної реєстрації шлюбу планується повністю перевести в електронну форму. Особливо актуальне одруження онлайн для військових та пар, які через війну перебувають на відстані.

Як працюватиме одруження в «Дії»?  Наречені заповнюють заяву про реєстрацію шлюбу через застосунок; одружуватиме молодят через відеозвʼязок працівник ДРАЦСу;  підписують актовий запис про шлюб Дія.Підписом.

Нещодавно на порталі Дія з’явилася можливість подавати заяву про державну реєстрацію шлюбу й одразу вибирати місце, час, формат та зал, де пройде церемонія. Тобто в такому разі нареченим необхідно прийти до ДРАЦСу безпосередньо лише на реєстрацію шлюбу. Цією послугою вже скористалися понад 22 тисяч українських пар. А після запуску згаданого сервісу весь процес одруження буде цифровізовано.

Шлюб онлайн не тільки спростить життя українців, а й стане унікальним прикладом електронного сервісу в соціальній сфері для інших країн. Дія дивує, дбає, надихає.

Коментарі
Теги: "Дія", шлюб
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up