На головну Новини Офіцери громад зібрали продукти для врятованих з «Азовсталі»

Офіцери громад зібрали продукти для врятованих з «Азовсталі»

138

Поліцейські офіцери Зимнівської, Устилузької, Володимир-Волинської громад Орест Бабій, Олександр Дем’яненко та Андрій Грицюк відгукнулися на прохання волонтерів й організували збір харчів і необхідних речей для маріупольців, яких нещодавно евакуювали з території металургійного комбінату «Азовсталь».

– До такої доброї справи Зимнівська громада долучається уже вдруге, – розповідає охоронець порядку Орест Бабій. – Близько місяця тому до мене звернулися знайомі волонтери з Луцька та Дніпра й попросили допомогти зі збором продуктів для жителів Маріуполя, яким вдалося евакуюватися з міста, яке потерпає від постійних обстрілів та бомбардування. У соціальній мережі я повідомив мешканців громади про збір, а вони активно відгукнулися і допомогли харчами та необхідним речами. Не стояв осторонь і мій колега з  Устилузької ТГ Олександр Дем’яненко, який теж вніс свою лепту до відправлення вантажу.

- реклама -

У понеділок ввечері волонтери повідомили поліцейського офіцера Зимнівської громади про те, що знову постала термінова потреба у продуктах, тож він, долучивши колег з Володимир-Волинської та Устилузької ТГ, негайно оповістив  місцевих жителів про організацію збору. Люди до старостатів принесли усе, чим могли поділитися: овочі, консервацію, тушонки, солодощі, паски, дитяче харчування, підгузки, бутельовану воду. За день офіцери побували у Зорі, Ворчині, П’ятиднях, Заріччі, Льотничому, Хмелівці, Зимному й завантажили необхідним мікроавтобус, який надала Зимнівська сільська рада.

Гуманітарний вантаж у вівторок ввечері передали волонтерам, які розфасують усе й спрямують на потреби евакуйованих з «Азовсталі» маріупольців, частина яких отримує медичну допомогу на Волині. 

Валентина ТИНЕНСЬКА.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

2 + 7 =