На головну Новини Оголосили, які дороги Володимирщини ремонтуватимуть державним коштом у 2020 році

Оголосили, які дороги Володимирщини ремонтуватимуть державним коштом у 2020 році

437
фото ілюстративне

В області затвердили перелік об’єктів, фінансування яких у 2020 році здійснюватиметься за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим на фінансове забезпечення будівництва, реконструкції, ремонту і утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах.

Попередньо, відповідно до процедури спрямування коштів державного дорожнього фонду, цей перелік затвердили в Укравтодорі. Уряд зобов’язав органи місцевої влади 80  відсотків  «дорожніх» коштів спрямувати саме на капітальний ремонт та реконструкцію автошляхів. Тож у області 374 мільйони 64 тисяч гривень передбачено на будівництво, реконструкцію, капітальний ремонт доріг загального користування місцевого значення та 147 мільйонів 671 тисячу – на дороги і вулиці комунальної власності в населених пунктах. Решту планують використати на поточний середній та дрібний ремонт доріг загального користування місцевого значення. Зокрема, на поточний середній ремонт – 101 мільйон 671 тисячу гривень, а на дрібний ремонт та експлуатаційне утримання – 115 мільйонів.

- реклама -

До найбільших за фінансуванням об’єктів капітального ремонту потрапили дороги Горохівського, Камінь-Каширського, Луцького, Старовижівського районів. Але  певні  частини коштів отримають і наша  місто і район.

Зокрема 4 мільйони 155 тисяч гривень передбачено   на облаштування мосту через меліоративний канал на а\д С 030120 Стенжаричі – Залужжя – Устилуг

Капітальний ремонт  вулиць і доріг комунальної власності  проведуть на  вул. Левченка в Устилузі, вул. Стемковського  у Заріччі, вул. Шевченка  у Зимне       , вул. Покровській  у с. Овадне, на що спрямують по мільйону  гривень. А у місті Володимирі-Волинському на такі потреби передбачено на вул. Незалежності – 11 мільйонів  і  вул. Сагайдачного – 4 мільйони гривень. До запланованих об’єктів поточного середнього ремонту автомобільних доріг у районі потрапила дорога О 030101 Кладнів – Микитичі – Стенжаричі – Білин – а/д Р-15 – Овадне – Красностав – Свійчів – Бегета – Микуличі – а/д Н-22   км 40+100 – км 49+013 з  фінансуванням у 11 мільйонів 197,7 тисячі гривень.

У 2019 році державна субвенція на ремонт доріг місцевого значення для Волинської області становила 491 мільйон  гривень.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

11 + два =