На головну Інтерв'ю Олег Свідерський: “Налаштований доводити свою невинуватість”

Олег Свідерський: “Налаштований доводити свою невинуватість”

75

Секретар міської ради, заступник міського голови Олег Свідерський, якого 14 липня затримали за підозрою у хабарництві, позавчора з’явився на своєму робочому місці і взяв участь в оперативній нараді при міському голові. Журналісти звернулися до нього із проханням прокоментувати ситуацію із затриманням і запобіжний захід, який до нього застосували.

 – Була інформація про те, що ви перебуваєте під домашнім арештом. Сьогодні ви на роботі, у своєму кабінеті. Запобіжний захід із вас зняли?

- реклама -

– Його замінили на інший. Замість цілодобового – домашній арешт з 22 вечора до 7 ранку. Решту часу я маю перебувати у місті. Відповідно,  маю  вийти на роботу.

 – Але раніше міський голова казав, що ви начебто йшли у відпустку?

– Я справді написав заяву, але оскільки в той же день було призначено обмежувальний запобіжний захід, реалізація заяви про відпустку втратила будь-які правові основи.

 – Чи можете прокоментувати саму ситуацію із затриманням?

– Прокоментую із превеликим задоволенням, зібрав для вас багато цікавої інформації, однак поки що озвучити її не можу, адже вона буде мені більш корисною на судових засіданнях. Я знаю, що судовий процес ви все одно не оминете – от у ході нього і дізнаєтеся всі деталі. Не заперечую проти участі представників ЗМІ у ньому, навпаки, хочу щоб журналісти цікавилися цим питанням.

Бо перша публікація подавала злочин,  який мені інкримінують, як доведений і доконаний факт. Оголосити його таким може тільки рішення суду. А в суді я налаштований доводити свою правоту і невинуватість. Я заявляю про те, що злочину не вчиняв, має місце провокація. Коли ви дізнаєтеся деталі, як це відбувалося, ви будете вражені.

– Подейкують, що це було зроблено навмисно «під вибори»?

– Отут я не можу точно сказати. Швидше, співпало кілька факторів: наближення виборів, наявність певної невдоволеної особи, причому не тієї, яка провокувала злочин, а зовсім іншої, зі своїми інтересами.

– До речі, про вибори. Вас «підловили» на фото,  коли ви голосували на виборчій дільниці. Як так сталося?

– Запобіжний захід дає мені право відлучатися з дому з дозволу слідчого або процесуального прокурора або суду. Так само було й у день виборів. Я попросив дозволу у слідчого для реалізації свого виборчого права. Сповістив про час виходу з дому і повернення, сходив на дільницю. Все в межах дозволеного законодавства. Так само я відлучався з дому для того, щоб взяти участь у судових  засіданнях у Луцьку.

Віталіна МАКАРИК.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

чотири × два =