На головну Новини Олег Свідерський: «У команді «Батьківщини» лише професійні люди зі стійкими переконаннями»

Олег Свідерський: «У команді «Батьківщини» лише професійні люди зі стійкими переконаннями»

179

Голова міської організації політичної партії ВО «Батьківщина», номер 1 у виборчому списку кандидатів у депутати міської ради, секретар міськради, заступник міського голови VI, VII скликань Олег Свідерський переконаний: сила  команди, з якою йде на вибори, у професійних людях – освітянах, медиках, підприємцях, службовцях, митцях, які вірні своїм політичним переконанням. Про роботу партійного осередку, депутатську діяльність та програму дій на наступні роки – у нашій розмові.

 – Олеже Миколайовичу, «Батьківщина» – чи не найбільш знана у Володимирі політична сила…

- реклама -

– Так і є, адже саме наша партія має уже 21-річну історію діяльності, а більшість партійців у ній – від заснування. Тим й відрізняємось від інших, назвімо їх  «політичних проектів», що зазвичай створюються суто під вибори із людей, готових щоразу міняти власну позицію. Особисто я теж із 2001 року був активним учасником громадського руху «Батьківщина молода», а вже 15 років у лавах нашої політсили й не був ні в якій іншій. Пишаємось тим, що більше 10 років залишаємось єдиною політичною силою у місті, що має громадську приймальню, до якої звертаються жителі із своїми проблемами і пропозиціями, де ведуть прийом депутати, відбуваються засідання депутатської фракції. А власне до міської ради депутатів від «Батьківщини» люди обирають завжди. Нині маємо п’ятьох дієвих, досвідчених обранців.

– Розкажіть про проекти, які впроваджує міська організація ВО «Батьківщина»?

– Не менш як двічі на рік відвідуємо педіатричне відділення ТМО, дбаючи про зміцнення його матеріально-технічної бази. Однією з ініціатив було наповнення ігрової кімнати для дітей, які лікуються на стаціонарі, щоб підняти настрій маленьким пацієнтам, а це, як відомо, сприяє одужанню. Щороку у День  матері навідуємось до пологового відділення з подарунками для жінок і малюків.

Школярі міста з нетерпінням чекають улітку в своїх дворах розважально-пізнавальні програми у рамках проєкту «Артканікули», які за підтримки «Батьківщини» відбувалися сім сезонів поспіль та радували дітвору конкурсами, майстер-класами, піснями і руханками. На жаль, цього року через карантин довелося  ці заходи відкласти, але запевняю – восьмий сезон аж ніяк не відміняється, просто переноситься на наступне літо. А найбільш зворушливим є наше постійне гостювання у стаціонарному відділенні терцентру, де проживають старенькі, що залишились на схилі літ самотніми. Завдяки нашим партійцям Наталії Любімцевій, Миколі Матусевичу та Олені Жуйводі, котрі спільно із волонтерським загоном учнів гімназії, крім приємних подарунків і щирих слів, дарують мешканцям закладу увагу і турботу.

Крім цих соціальних проектів, одного разу на День довкілля звернули увагу на міський пляж і відтоді наша команда уже п’ять років приділяє увагу цій рекреаційній зоні, Там частково очищаємо русло, постійно прибираємо, облаштували волейбольний майданчик, що збирає не лише любителів спорту, а й професіоналів на щорічні турніри. На жаль, ще не до кінця реалізовані плани, але тепер, коли наша громада об’єднується із Заріччям, маємо сподівання, що наступної каденції за підтримки та розуміння зарічанців вдасться розширити русло річки, а пляж стане місцем відпочинку для жителів усієї громади.

– Які напрями депутатської діяльності є для вас пріоритетними?

– Представники фракції ВО «Батьківщина» у міськраді подавали депутатські запити та звернення, які стосувались переважно медицини, освіти, творчого розвитку дітей і, звичайно ж, комунального господарства. Депутати Ігор Шевчук, Леонтій Дмитрук, Андрій Гудим вносили на розгляд сесії пропозиції щодо придбання медобладнання, впровадження енергозберігаючих заходів у ТМО, спорудження спортмайданчиків, заснування гуртка фотомайстерності, будівництва велодоріжок, врегулювання тарифів на комунальні послуги. Це все – актуальні та значимі питання для кожного мешканця міста.

А  стосовно моєї роботи як секретаря міськради, заступника міського голови, то задоволений, що вдалось впровадити механізм прозорого розподілу земельних ділянок у власність та користування, із початком війни їх можуть отримати лише учасники АТО. Але сформована черговість виділення ділянок і шість років вона дотримується, тож суттєвих нарікань на нашу роботу не було. Іншим важливим моментом вважаю те, що ми єдині у області, перейнявши досвід Харківщини, а також Дрогобицької та Славутської міськрад, запровадили практику стягнення збитків з недобросовісних землекористувачів. Завдяки цьому додатково до бюджету міста надійшло більше двох мільйонів гривень.

– Із якою програмою йдете на місцеві вибори?

– Усі програмні положення обговорювали з нашою командою  й пріоритетними для міста визначили розвиток його економічного та туристичного потенціалу. Особливістю Володимира є дислокація у ньому 14-ї бригади, тож підтримку військових теж вважаємо за необхідне.

Абсурдними бувають ситуації в раді, коли не голосуються рішення щодо сприяння тим, хто хоче розвивати місто, інвестувати у нього. Тому запевняємо: депутати від «Батьківщини» будуть підтримувати усі наміри щодо будівництва, відкриття підприємств, розвитку малого й середнього бізнесу, на якому тримається економіка громади.

Крім того, у найближчі два роки хотіли б кардинальних змін у системі охорони здоров’я. Пропонуємо максимально збільшити фінансування на придбання обладнання та навчання персоналу для роботи з ним. Будемо контролювати роботу адміністрації лікарні, адже упевнені: надійна система охорони здоров’я – чи не найголовніше для володимирчан, особливо нині, коли маємо реальні загрози через пандемію коронавірусу.

Крім того, маємо й задуми щодо пришвидшення втілення в життя проекту реконструкції валів городища, вкотре наполягатимемо на будівництві фонтану та облаштуванні навколо нього публічного простору – місця душевних, романтичних зустрічей. Розуміємо, що потребує реконструкції спорткомплекс з басейном, який слід перетворити центр здоров’я та відпочинку, а кожна школа заслуговує на сучасний стадіон з вільним доступом усіх мешканців округу.

Отож, наша команда  йде на вибори із професійним баченням, досвідом та підтримкою володимирчан, які довіряють «Батьківщині».

Розмовляла Юлія ПАШКОВА.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

девятнадцять − 17 =