На головну Новини Олег Тимосевич: «У владі мають бути люди, які дбатимуть про інтереси найнезахищеніших...

Олег Тимосевич: «У владі мають бути люди, які дбатимуть про інтереси найнезахищеніших верств населення»

241

Для 42-річного керівника приватного підприємства Олега Тимосевича Володимир-Волинський став рідним містом з 1999 року, відколи приїхав сюди на службу офіцером. Уродженець Сумщини служив у 44 полку колишньої 51-ї ОМБр, яким командував Віктор Муженко,  а після закінчення контракту працював на будівництві та в охоронній фірмі.  Протягом останніх п’яти років Олег Тимосевич представляв інтереси громади у міській раді у складі фракції «Об’єднання «Самопоміч» та стояв на сторожі дотримання  депутатами всіх норм законодавства як очільник комісії законності та правопорядку.

Олег Тимосевич не шкодує, що очолив саме таку комісію, адже у лавах Збройних Сил навчився системності, порядку та дотримання статуту, тому йому не важко було працювати згідно з буквою закону.  Він чи не єдиний депутат міськради сьомого скликання, котрий досконало вивчив закон про місцеве самоврядування. Тому радить теперішнім кандидатам у депутати добре проштудіювати законодавство та вивчити регламент міської ради, порушенням якого часто, з його слів, грішили місцеві обранці сьомого скликання.

- реклама -

На початках своєї каденції Олег Тимосевич мав стати головою освітянської комісії. Зараз він не приховує, що у складі нової міської ради з більшою приємністю опікувався би питаннями культури та мистецтва, на які кошти часто виділяють за залишковим принципом. Зокрема, депутат міської ради сьомого скликання не розуміє, чому у Статут територіальної громади не внесли колись потужний музичний фестиваль «Володимир».

«Я сьогодні виходжу на вулиці міста і спокійно дивлюсь людям в очі, бо розумію, що працював чесно, не нівелюючи інтереси жодного мешканця міста. Хоч і працювати подекуди було важко, адже ми були у меншості, особливо це відчувалось, коли потрібно було відстоювати ті чи інші важливі питання, які не «пропускала» більшість, попри здоровий глузд. «Самопоміч» усі роки звинувачували у тому, що не голосують за важливі рішення, проте у фракції була домовленість не голосувати за проекти рішення, де «ховалися» земельні чи фінансові схеми», – зазначає Олег.

За час роботи депутатом міської ради Олега Тимосевича не раз обурювало, коли деякі депутати приходили у міську раду, аби просто посидіти на засіданні комісії чи на сесії і, навіть не вникаючи у суть проектів рішень, просто тиснули на кнопки. Хоча він і його колеги витрачали чимало особистого часу для детального вивчення кількох десятків проектів рішень. На переконання Олега, каденція міської ради має тривати не більше трьох років, адже за п’ять більшість депутатів просто втрачають інтерес та бажання до роботи, котра не оплачується.

П’ять років тому один зі знайомих майбутнього депутата міськради запитав його у лоб: «Чого ти туди лізеш?». І тоді Олег Тимосевич, який не мав великих політичних амбіцій, зрозумів, що йому таки потрібно туди йти, аби на його місці не опинився хтось недостойний. Він зізнається, що має таке відчуття, наче за останніх п’ять років прожив цілих десять, котрі додали лише сивини на скронях. Проте вважає, що прийняв тоді правильне рішення.

«У владі мають бути люди, які дбатимуть про інтереси найнезахищеніших верств населення – дітей та пенсіонерів, а не ті, що мріють про володарювання. Таке  враження, що українці самі собі шкодять – наживаються один на одному, знецінюють та принижують опонентів. Але якщо розмовляти з владою на рівні встановлення лавочки біля під’їзду, то вона так і працюватиме, задовольняючи лише  дрібні потреби громадян і не працюючи над базовими речами – створенням робочих місць, розвитком культури, освіти і так далі», – зазначає Олег Тимосевич, котрий і цього року йде у депутати міської ради, аби впроваджувати проекти, що поліпшуватимуть життя володимирчан.

 

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

13 − девять =