Новини

Олег Венгер: «Комунікація між громадою та депутатом повинна бути ефективнішою»

Архів
48 переглядів

П’ять років тому співвласник відомого меблевого підприємства ТзОВ «Venger» Олег Венгер був обраний громадою  депутатом міської ради від «Об’єднання «Самопоміч». На вибори його привела волонтерська організація «Активіст», з якою разом допомагав військовим. Упродовж своєї першої каденції депутат Олег Венгер працював у складі бюджетної комісії, котра є однією з основних, адже усі видатки та надходження місцевого бюджету проходять через неї. Попри всі труднощі та підводні течії, Олег Венгер не розчарувався у депутатстві і знову балотується до міської ради, бо за ці п’ять років побачив, що у місті можна впроваджувати реальні зміни.  

«Команда «Самопомочі»  працювала злагоджено та в унісон, намагаючись захищати інтереси громади, попри те, що були в опозиції до більшості на чолі з міським головою. Мене дуже обурювало, коли рішення, які приймала більшість, відверто були не на користь громади. Дуже подобається вислів Маргарет Тетчер про те, що немає коштів держави, є кошти платників податків. Вважаю, що цей вислів як мурал можна було б нанести на стіни міської ради, аби чиновники ні на мить про це не забували і використовували бюджетні кошти ефективно та раціонально», – зазначає Олег Венгер.

Просуваючи якісь хороші ініціативи, команді «Самопомочі» доводилось достукуватись до колег у сесійній залі численними аргументами, адже більшість не хотіла їх підтримувати тільки через те, що вони надходять від «недружньої» до них політичної сили. Олег зауважує, що разом із колегами по фракції уважно вчитувались у всі проекти рішень та вникали в усі зміни до бюджету. Тому якщо у попередніх каденціях сесії тривали в середньому годину, то останні роки затягувались подекуди і на сім.

«За останні роки я відчув, що у місті можна робити реальні зміни. Починаючи з благоустрою міста і закінчуючи проектами міжнародної співпраці. І хочеться, аби громада не сумнівалась у власних силах, адже те, що люди просять на окрузі, депутат мусить донести вище. Тому комунікація між громадою та депутатом повинна бути ефективнішою. Відчуваю, що це можна і потрібно змінити на ліпше, адже наразі із сотень запитів, котрі складають депутати на основі меседжів жителів міста, реалізовані не більше п’яти відсотків», – підкреслює кандидат у депутати Олег Венгер.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up