На головну Новини Олена Батюк – волейбольний талісман агроколеджу

Олена Батюк – волейбольний талісман агроколеджу

86

Уже кілька десятків років у нашому місті працює особлива людина, вчитель від Бога, викладач-методист вищої категорії  Олена Батюк.

Так сталось, що в юному віці, коли всі діти намагаються десь себе проявити, розвинути здібності, вона записалася до спортивної школи, у секцію волейболу. Та цим і влучила у десятку! Адже з цим видом спорту вона не розлучається і досі.

- реклама -

Постійні тренування та змагання, помножені на її працелюбність і настирливість, зробили з юної дівчинки справжнього стійкого бійця, ціллю якого завжди були перемоги, а їх вона чимало здобула протягом свого насиченого спортивного життя. Одна з кращих вихованок спортивної школи, Олена вирішила далі  розвиватися у тому ж напрямку, займатись тим, що їй вдається найкраще, жити з тим, що приносить задоволення. Тому логічним був її вступ до Тернопільського державного педагогічного інституту ім. Галана на спеціальність фізичне виховання. Олена досі із захопленням згадує студентське життя. Під час навчання вона грала за збірну інституту із волейболу, тоді здобула звання кандидата у майстри спорту.

У 1984 році, після закінчення інституту, Олена повернулася у рідне місто та відразу влаштувалася у ЗОШ № 1 вчителем фізичної культури. Тут повністю поринула у навчальний процес, роботу з дітьми. Далеко не кожному хорошому виконавцю дано стати хорошим наставником. Але Олена Леонідівна відчула себе у школі на своєму місці. Вона швидко знайшла спільну мову з дітьми, організувала і вчительську команду із волейболу, її відкриті уроки вважалися найбільш професійними у місті.

Олена успішно пропрацювала у школі  аж 17 років. Однак жінку  ніколи не покидало бажання спробувати ще щось, аби повніше розкрити свій природній вчительський потенціал. І коли запропонували перейти на викладацьку роботу до агротехнічного коледжу, де секція із волейболу завжди була у пріоритеті, Олена майже не вагалася. Із з 2001 року плідно працює вона із студентською молоддю,  вивела на пік майстерності не одну збірну коледжу із волейболу, як дівочу, так і хлоп’ячу. Особливі успіхи під її керівництвом здобула наша юнацька збірна. Ця команда майже щорічно займає перші місця на обласних змаганнях серед аграрних ВНЗ I-II рівня акредитації, неодноразово  по сідалапризові місця на зональних змаганнях, захищаючи честь Волинської області. Наша команда – багаторазовий переможець районних змагань, два рази завойовувала кубок мера на міжнародному турнірі із волейболу, що традиційно проводиться у нашому місті.

Ось так на кожному занятті та тренуванні, не втрачаючи творчої наснаги, віддаючи вихованцям частинку себе, прищеплюючи молоді любов до спорту, працює у нашому коледжі Олена Леонідівна Батюк. Колеги з кафедри фізичного виховання завжди прислухаються до її думки, підтримують її ініціативи, щиро радіють перемогам та ніжно називають її «наша Лєночка – наш талісман».

Дуже хочеться, щоб ця чудова жінка, мудрий педагог і дійсно непересічна особистість якомога довше працювала поряд із нами й надалі прославляла своїми досягненнями агротехнічний коледж та наше місто.

   Ігор ДАЦЮК,

   керівник кафедри фізичного виховання агротехнічного коледжу.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

3 + 7 =