На головну Анонси Онлайн-квест до Дня туризму

Онлайн-квест до Дня туризму

158

З нагоди Всесвітнього дня туризму відділ культури і туризму міськивконкому підготував любителям мандрів цікаве завдання – онлайн квест пам’ятками архітектури та археології національного значення нашого міста.

Щоб взяти участь, необхідно відгадати об’єкти, описані нижче, зробити своє фото на фоні пам’ятки у тій послідовності, якою пролягає маршрут (під фото можна поставити порядковий номер, під яким зашифровано об’єкт), опублікувати у фейсбуці допис із відгадками-фотографіями, відмітивши на них Романа Віслобокова та Ірину Бірук.

- реклама -

Опис зашифрованих пам’яток виглядає так:

  1. Понад тисячу років тому на цьому місці знаходився центр стародавнього Володимира, від якого розходилися вулиці. Така фортифікація виконувала оборонну функцію. Зараз там знаходиться культурний простір «Князівський шлях до трону», де розміщується найбільший дерев’яний різьблений трон та алея князів.
  2. Найдревніший храм міста Володимира-Волинського та усієї Волинської області, який було збудовано у 12 столітті київським князем Мстиславом Ізяславовичем, правнуком Володимира Мономаха. Пам’ятка є усипальницею галицько-волинських князів.
  3. Унікальна пам’ятка 14-15 століть. Храм споруджено таким чином, що 8 контрафорсів (виступів) створюють враження, ніби стіни хвилясті, тож споруда нагадує квітку з восьми пелюсток.Цю церкву також називають ротондою, аналогів їй не має у світі.
  4. Цей храм спорудженоу стилі провінційного пізнього барокко у 1752 році. Існує переказ про те, що тут колись зберігалися скарби польських королів. Храм носить назву двох святих.
  5. У 1755 році розпочалося будівництво цього храму. Культову споруду освятили під назвою «Серце Ісуса». У XVIII ст. при храмі діяв володимирський колегіум – один з найбільших освітніх закладів того часу. Храм відомий тим, що має підземну церкву.
  6. Церква збудована у 1780-х роках. Первісне призначення пам’ятки – каплиця святого Йосафата. Споруда функціонувала як каплиця 15 років. До 1900 року ця церква виконувала функцію головного храму міста, оскільки Успенський собор тоді був напівзруйнованим і непридатним для богослужінь. Храм має назву відомого святого-чудотворця.

Троє учасників, які найшвидше пройдуть зашифрований маршрут, отримають цінні подарунки. Заохочувальні призи підготували для усіх учасників онлайн квесту. Фотозвіти просимо розміщуйте на сторінці культурно-мистецького центру (https://www.facebook.com/groups/KMC.VV/) до 19:00 27 вересня. Прізвища переможців буде оголошено 28 вересня.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

16 − 7 =