На головну Новини Оновлене терапевтичне відділення вже завтра прийматиме пацієнтів

Оновлене терапевтичне відділення вже завтра прийматиме пацієнтів

796

Реформи, що тривають у медичній галузі, приносять видимий результат. У цьому напередодні  Великодня переконались представники влади та журналісти, яким дозволили першими прогулятись палатами щойно відремонтованого за державні кошти, залучені від Національної служби здоров’я України, терапевтичного відділення ТМО.

Після цього офіційного візиту, кажуть медики, ще раз проведуть належну дезінфекцію, аби суботнього ранку уже розпочати прийом пацієнтів. «Відкриття оновленого крила терапії якраз на часі, бо наплив хворих чималий», – прокоментував подію завідувач відділення Ігор Халимендик.

- реклама -

  У цей день до ТМО прибули заступниця голови облдержадміністрації Людмила Тимощук, голова РДА Юрій Лобач, очільник райради Віктор Хиць, міський голова Ігор Пальонка з усіма своїми заступниками. Екскурсію світлими й чистими, теплими і комфортними,  як і годиться для лікарні, приміщеннями провела гендиректорка територіального медоб’єднання Тетяна Ващук.

Аби оновити праве крило, яке займає дві третини площі усього відділення, використали 2,7 мільйона гривень, ще 600 тисяч спрямували на придбання меблів та інвентарю. Усі ці кошти зароблені лікарнею за надання пакетів медичних послуг, на які у лікувального закладу укладені договори із НСЗУ. Відтак, для  комфорту пацієнтів обладнано 40 ліжкомість, сім із яких передбачають забезпечення киснем.

Наразі медики можуть використовувати кисневі концентратори і апарати ШВЛ, але вже за тижнів два запустять і стаціонарну кисневу станцію, яка споруджена у лікарні. Безперебійне постачання кисню дозволить ефективніше боротись і з коронавірусною інфекцією, і забезпечить життєво необхідну кисневу підтримку пацієнтам реанімації, хірургії, пологового та усіх інших відділень лікарняного стаціонару.

Керівники владних структур подякували медикам за плідну роботу та ентузіазм, побажали їм нових звершень, висловили підтримку і задоволення співпрацею із медзакладом, а принагідно привітали усіх зі світлим святом Христового Воскресіння.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

шістьнадцять − один =