На головну Анонси Оновлення Стратегії розвитку міста

Оновлення Стратегії розвитку міста

137

Уже другий рік місто живе, вибудовуючи майбутнє,  визначене Стратегією розвитку міста: “Володимир-Волинський – успішне сучасне європейське місто з багатовіковою історією, що є мостом між Україною та Європейським Союзом, регіональний центр розвиненої багатопрофільної економіки, де проживають щасливі і дружні люди, місто, що забезпечує всі умови для комфортного проживання, активного відпочинку та дозвілля, розвитку та самореалізації».

Цим документом передбачено реалізувати 44 проектні ідеї, виконання яких вже розглядалося у лютому 2018 року комітетом з моніторингу реалізації та оновлення Стратегії розвитку міста.

- реклама -

Але Стратегія розвитку не є жорстким за змістом документом – процес стратегічного планування і внесення змін до нього продовжується постійно. Тому,   відповідно до затвердженої процедури її  оновлення відбувається щороку в вересні або за  необхідністю.

Запрошуємо студентів, підприємців, членів громадських організацій та усіх небайдужих мешканців міста стати учасниками процесу оновлення Стратегії  розвитку міста та надати свої пропозиції.

Комітет з моніторингу реалізації та оновлення розгляне усі пропозиції, якінадійдуть. По кожній з таких пропозицій буде проведено пріоритизацію та визначено їх перелік для  включення до Стратегії.

   Форма  та вимоги до подання пропозицій (ідей проектів) розміщені  на сайті міської ради http://volodymyrrada.gov.ua/strategiya-rozvytku-mista. .

Ознайомитись зі Стратегією можна на сайті міської ради у розділі “Місто” – “Стратегія розвитку міста” або за посиланням http://volodymyrrada.gov.ua/strategiya-rozvytku-mista.

Довідки за телефонами:  3-57-09, 2-19-79, e-mail: ekonomika@volodymyrrada.gov.ua.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

4 × один =