Новини

Оновлений порядок державного стимулювання індустріальних парків

Лайфстайл, Новини
167 переглядів

Мінекономіки презентувало проєкт оновленого порядку стимулювання індустріальних парків в Україні під час міжвідомчої онлайн наради за участю народних депутатів, представників обласних військових адміністрацій, ініціаторів створення та керуючих компаній індустріальних парків, державних банків, а також експертів USAID на тему «Державне стимулювання створення та функціонування індустріальних парків».

Такий оновлений порядок буде впроваджено найближчим часом після затвердження відповідної постанови уряду, яка проходить фінальні узгодження з іншими міністерствами.

Державне стимулювання передбачає стимулювання для облаштування інфраструктури індустріальних парків та компенсацію витрат на підключення до інженерних мереж. Один заявник зможе отримати до 150 мільйонів гривень на індустріальний парк, державне стимулювання покриватиме 50% вартості проекту (80% для деокупованих територій).

Для отримання державного стимулювання заявники повинні відповідати кільком критеріям, серед яких включення парку до Реєстру індустріальних парків, відсутність заборгованостей і відкритих проваджень у справі про банкрутство. Заявка на отримання коштів подається до уповноваженого банку, який здійснює перевірку документів та передає їх до Мінекономіки для прийняття рішення.

Коментарі
Теги: індустріальні парки, Україна
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up