На головну Новини Оновлюється парк завдяки фестивалю

Оновлюється парк завдяки фестивалю

44

  Не секрет, що коли «Княжий» «оселився» на березі річка Луга поруч із Заріччям, місцевий парк, котрий роками перебував у занедбаному стані, отримав нове життя і почав змінюватись на очах. Тішаться таким перевтіленням і місцеві жителі, і влада громади, котра усіляко сприяє проведенню фестивалю.

А відтак, для того, щоб гостям було зручніше діставатись до парку, цього року в Заріччі облаштували 250 метрів білощебеневої дороги, витративши на це 137 тисяч гривень із бюджету  сільради.  За кошти обласної казни, які надійшли за сприяння нардепа Ігоря Гузя, у парку проклали зручні доріжки із бруківки та встановили дитячий майданчик із дерева, стилізований під княжу добу. Роботи виконували місцеві підприємці Тарас  Грицевич,  працівники якого клали бруківку, та Вадим Василюк, який займався монтажем дитячого майданчика.

- реклама -

Окрім цього, до благоустрою у парку активно долучались і мешканці Заріччя – влаштовували толоки, залучали до робіт комунальне господарство  і працівників, котрі стоять на обліку у міськрайонному центрі зайнятості. З обрізанням дерев допомогли міські комунальники. Як розповів голова Зарічанської ОТГ Ігор Пальонка, наразі залишилось лише підвезти пісок для дитячого майданчика.

«Дуже раді, що наш парк крок за кроком стає все гарнішим завдяки спільним зусиллям громади та народного депутата. Ще два роки тому на цьому місці ми не могли дійти толку – у парку було брудно, насмічено, навіть попри те, що активісти час від часу організовували там прибирання. Облаштування парку, звісно, було у наших планах, утім на це коштів постійно не вистачало, а тепер завдяки тому, що Заріччя «облюбував» фестиваль «Княжий», усі охочі можуть чудово проводити тут час із родиною», – поділився своїми враженнями від оновленого парку голова Зарічанської громади.

На цьому поліпшення парку не завершується – в наступному році тут прокладатимуть нові доріжки з бруківки, також у планах розширення  дитячого майданчика, встановлення навколо нього огорожі та облаштування спеціального покриття. Поділився голова громади і наміром подати проект на конкурс, оголошений лісомисливським господарством, який сподіваються виграти, адже тоді у парку з’являться нові декоративні дерева та кущі. Готують також до встановлення інформаційний банер із правилами поведінки у парковій зоні, а сільська рада закріпить земельну ділянку під парком у кадастрі, аби призначення цієї землі уже ніхто не міг змінити.

 

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

одинадцять + 8 =