Новини

Оплакують Героїв громади району

Безжальна війна осиротила громади району і родини, які так чекали на повернення додому з Перемогою своїх дорогих людей. Та, на жаль, не судилося цьому здійснитися, і біль утрати пронизує душі й серця усіх, хто знав, любив і поважав наших мужніх і відважних воїнів, які до останнього подиху боролися за наше щасливе майбутнє, тож запам’ятаймо їхні імена.

Юрій Степанченко

(м. Нововолинськ)

Рідне місто опустилося на коліна, проводжаючи в останню дорого свого Героя, який став на захист Батьківщини й віддав за неї життя. Юрій Степанченко загинув 18 травня в Харківській області. На щиті він повернувся у рідні краї.

23 травня коридором шани його провели до рідного дому, а згодом у Свято-Покровському храмі відбулося прощання із загиблим захисником України. Родина, друзі, побратими, земляки прийшли провести його в останню дорогу. Поховали 44-річного захисника на Алеї Слави Героїв кладовища в районі другої шахти. Тепер навічно над його могилою майорітиме синьо-жовтий стяг, а пам’ять про подвиг воїна берегтимуть, тож вона житиме вічно.

Юрій Лісниченко

(м. Нововолинськ)

 Ще одна гірка звістка про болісну втрату надійшла в Нововолинську громаду. 24 травня в лікарні міста Полтава зупинилося серце захисника Юрія Лісниченка, 1993 року народження.

Юрій не лишився стояти осторонь, коли на його землю посунули вороги, тож захищав рідну країну, мужньо виконуючи усі покладені на нього завдання. За свою Батьківщину віддав життя. Тепер він – воїн Небесного легіну, і захищатиме усіх нас, рідних, друзів і побратимів уже з Небес. Незабаром Герой востаннє повернеться додому, щоб у рідному краї знайти вічний спочинок.

Віталій Собчук

(с. Бортнів, Поромівська ТГ)

Пронизливим болем обпекла Поромівську громаду страшна новина з фронту. Захищаючи рідну країну від російських загарбників, загинув житель села Бортнів Віталій Собчук, 1985 року народження.

Відважний воїн боровся з ворожою ордою на запорізькому напрямку. Останній бій прийняв 25 травня в районі населеного пункту Новоандріївка. Тепер він поповнив ряди Небесного війська. Невдовзі до громади приїде скорботний кортеж, зберуться односельці, побратими, друзі та родина, щоб провести бійця в останню дорогу.

Юрій Касян

(м. Володимир)

У Володимирську громаду надійшла чергова трагічна звістка – виконуючи бойове завдання із захисту незалежності та територіальної цілісності України, загинув місцевий мешканець Юрій Касян, який з цивільною дружиною та донечкою мешкав у Льотничому.

Життя 29-річного солдата, який обіймав посаду стрільця, обірвалося 25 травня на Донеччині у бою зі знавіснілими російськими ворогами. І сьогодні громада проводить в останню дорогу полеглого земляка. Після прощання з Героєм у Льотничому траурний кортеж вирушить до Володимира до будинку на Ковельській, 70, де минуло дитинство воїна, а згодом – до храму Віри, Надії, Любові, де відбудеться чин похорону.

Редакція “Слова правди” висловлює щирі співчуття ріним і близьким загиблих захисників. Вічна пам’ять і шана Героям!

 

Коментарі
Теги: "Володимир, загиблі, Нововолинськ
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up