Новини
Сьогодні
20.07.2024

Оплакують Героїв громади району

Гіркі звістки прилетіли з фронту – у боротьбі з російським окупантом загинули мужні воїни, які стали на захист своєї країни, щоб відстоювати її кордони, волю й незалежність. Ціною життя вони наближали таку омріяну усіма нами Перемогу. Тож запам’ятаймо їхні імена!

Андрій Киричук

(с. Замличі – с. Колона)

Відразу дві громади огорнула чорна печаль, адже вони оплакують загиблого військовослужбовця Андрія Киричука. Родом воїн із села Замличі Локачинської громади, а проживав із дружиною у селі Колона Павлівської.

Командир відділення стрілецького батальйону військової частини А1008 загинув, захищаючи Батьківщину від знавіснілих ворогів. Він віддав життя за краще майбутнє кожного українця. Йому навіки 29 років.

Тарас Жуковський

(м. Нововолинськ)

Скорботна звістка з фронту надійшла й у Нововолинську громаду. Захищаючи Україну, загинув місцевий житель Тарас Жуковський, 1981 року народження.

Відважний воїн до останнього подиху наближав Перемогу, та діждатися її не судилося. До рідного дому він повернувся на щиті. Навколішки з прапорами і квітами, схиливши голови у глибокій жалобі, зустріли захисника його земляки. Родина, побратими, друзі, усі, хто знав і поважав Тараса, попрощалися з ним у вівторок у Свято-Духівському соборі. Вічний спочинок Герой знайшов на кладовищі в районі шахти № 2.

Юрій Житченко

(Локачинська громада)

Страшна звістка вдруге за кілька днів сколихнула Локачинщину. Під час виконання бойового завдання щодо захисту Незалежності України в районі населеного пункту Уманське Покровського району Донецької області загинув капітан Юрій Житченко.

Останньою волею, призваного на початку повномасштабної війни Харківським РТЦК та СП воїна, було поховати його у разі загибелі в селі Линів Локачинської територіальної громади.

Юрій Янюк

(м. Володимир)

Зазнала непоправної втрати Володимирська громада – 9 червня зупинилось серце старшого сержанта Юрія Янюка, 1969 року народження.

 

З 2014 року Юрій Янюк працював у КП «Володимирська стоматологічна поліклініка» на посаді брата медичного фізіотерапевтичного кабінету. З 7 лютого 2020 року він перейшов на військову службу, залишаючись у штаті поліклініки. А з початку повномасштабного вторгнення став на захист рідної землі. До останнього подиху був вірний присязі та своєму обов’язку із захисту Батьківщини. Воїн виконував бойове завдання на куп’янському напрямку.

Вадим Киричук і Михайло Степанюк

(м. Володимир)

Знову страшна звістка з фронту сколихнула учора громаду – стало відомо про загибель ще двох земляків – молодшого лейтенанта Вадима Киричука, 1995 року народження, та матроса Михайла Степанюка, 1978 року народження.

Вадим Киричук виконував обов’язки командира зенітного ракетного взводу, служив у ЗСУ за контрактом з травня 2018 року.

Загинув внаслідок ворожого артилерійського обстрілу у Куп’янському районі 10 червня.

Михайло Степанюк був призваний до лав ЗСУ у березні 2023-го, а з 27 березня цього року вважався зниклим безвісти. Днями за результатами ДНК-експертизи підтвердилась смерть володимирчанина, який, як з’ясувалося, загинув у Херсонській області під час виконання бойового завдання.

Редакція “Слова правди” висловлює щирі співчуття рідним і близьким захисників. Вічна пам’ять Героям!

 

 

Коментарі
Теги: Андрій Киричук, Вадим Киричук, загиблі, Михайло Степанюк, Тарас Жуковський. Юрій Житченко, Юрій Янюк
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up