Новини

ОПОРА відзначила активність нашого нардепа

Архів
27 переглядів

Народний депутат України Ігор Гузь найчастіше серед волинських нардепів виступав зі змістовними меседжами в раді, надіслав найбільше запитів до різних міністерств і відомств та має 100-відсоткову відвідуваність комітету в закордонних справах.

Про це повідомила  громадський консультант ОПОРИ у області Катерина Шарпата під час прес-конференції, присвяченої підсумкам моніторингу діяльності депутатів-мажоритарників Волині впродовж шостої сесії парламенту. П’ятеро  народних обранців представляють інтереси жителів мажоритарного округу.

Аналітики громадянської мережі ОПОРА провели моніторинг діяльності 88-ми нардепів. Їх роботу аналізували за двома ключовими показниками –  законотворча робота та активність у виборчому окрузі.

Так, нардеп Ігор Гузь відвідав усі  засідання Комітету у закордонних справах, де є заступником голови. У ході шостої сесії надіслав найбільше – 21 запит, які найчастіше адресував голові Верховної Ради та  уряду. Також, у депутата найбільше серед волинських представників – 12 виступів у стінах парламенту, під час яких він порушував актуальні та важливі питання для виборців.

У підсумку  Ігор Гузь – другий за роботою в окрузі та парламенті серед п’яти волинських нардепів, повідомляє прес-служба народного депутата України

Коментарі
Теги: "ОПОРА", Ігор Гузь, парламент
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up