Новини

Оповідання журналістки «СП» опублікувало видавництво «Академія»

Архів
2 переглядів

   Чи пам’ятаєте ви своє перше побачення? Наскільки хвилюючим і зворушливим воно було? А от для героїв збірки оповідань «Перше побачення» – юних дівчат та хлопців, ця подія пов’язана із безліччю несподіванок, інколи комічних, а подекуди і драматичних. Відкриє збірку оповідання нашої журналістки Віталіни Макарик із провокаційною назвою «Ліфчик».

   Одинадцятикласниця Ната довго обирала бюстгальтер на перше побачення з хлопцем, який їй дуже подобався. Після кількагодинних вагань вибір пав на красиву, мереживну білизну, яку дівчині надіслала в подарунок тітка аж з Америки. Його Ната берегла для особливої події, адже переконана, що в такі моменти все має бути бездоганно, а гарна спідня білизна додає впевненості будь-якій жінці. Та саме цей вишуканий, але не зовсім зручний ліфчик підвів дівчину у найнесподіваніший момент, розстебнувшись під час стрибання на батуті. Такий «епік фейл» міг поставити жирну крапку на стосунках молодої пари, адже осоромлена Ната просто втекла з побачення, втім, як з’ясувалось, усе лише починалось…

Ось таке кумедне, миле і водночас життєве оповідання написала Віталіна Макарик для прозобукету «Перше побачення», яке нещодавно побачило світ у видавництві «Академія». Це видання стало своєрідним доповненням першого прозобукету «Така любов». Всього до збірки увійшли оповідання семи авторів.

Для журналістки та відомої букблогерки Віталіни Макарик ця публікація стала своєрідним дебютом у царині прози, хоча п’ять років тому була надрукована перша поетична збірка її віршів «Риба хоче». Ледь не щодня у її блозі «Куточок для книг» з’являються нові рецензії на прочитані книги. Левова частина з них – це підліткові романи. Саме так журналістку помітило видавництво «Академія», на чиї книги Віталіна писала рецензії.

Видавництво, яке колись друкувало виключно навчальну літературу, тепер випускає і художні книги, в тому числі і окрему серію «Для підлітків і про підлітків». Рецензії Віталіни Макарик настільки прийшлись до смаку керівництву видавництва, що вони запропонували їй стати співавтором наступної прозозбірки. Тож вітаємо нашу колегу з таким чудовим дебютом і бажаємо подальших звершень на літературній ниві. До речі, придбати книгу «Перше побачення» можна на сайті видавництва «Академія».

Тетяна ІЗОТОВА.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up