На головну Анонси Оприлюднено план заходів щодо запобігання коронавірусу: рішення міськвиконкому

Оприлюднено план заходів щодо запобігання коронавірусу: рішення міськвиконкому

3744

ВОЛОДИМИР-ВОЛИНСЬКА МІСЬКА РАДА ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

- реклама -

РІШЕННЯ

14.03.2020 року № 61

м.Володимир-Волинський

Про невідкладні додаткові заходи щодо

запобігання поширенню

коронавірусу COVID-19 на

території м. Володимира – Волинського

 Враховуючи ситуацію, що склалась у світі внаслідок поширення гострої респіраторної інфекції, спричиненої коронавірусом COVID-19,  з метою запобігання поширення масових інфекційних захворювань на території м.Володимира-Волинського,  врахувавши протокольне рішення міської комісії з питань техногенно-екологічної б езпеки та надзвичайних ситуацій від 14.03.2020р., відповідно до ст.ст. 5, 30 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», керуючись ст.40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»  , виконавчий комітет міської ради

 В И Р І Ш И В:

 1.Перевести ланку територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту м.Володимира – Волинського у режим підвищеної готовності.

 1. Рекомендувати суб’єктам господарювання з 15 по 20 березня 2020 року призупинити роботу кінотеатру, оздоровчо-тренувальних закладів, салонів краси, КП «Речовий ринок» та ТзОВ «УСВ».
 2. Суб’єктам господарювання, які здійснюють діяльність на території міста, забезпечити проведення дезінфекційних заходів.
 3. Рекомендувати суб’єктам господарювання, які здійснюють господарську діяльність на території міста у сфері ресторанного господарства, послуг, крім медичних та торгових , обмежити роботу до 22.00 год.
 4. Рекомендувати ТОВ «Володимир – Волинський ринок» щоденно проводити дезінфекцію території ринку та торгових залів.
 5. Рекомендувати центру обслуговування клієнтів АТ «Волиньгаз» та Центру поштового зв’язку № 2 м.Володимира- Волинського тимчасово призупинити прийом громадян.
 6. Заборонити підприємствам, установам та організаціям комунальної форми власності проводити прийом громадян.
 7. Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету міської ради та управлінню соціального захисту населення виконавчого комітету міської ради проводити прийом громадян:

– обмежити велику кількість громадян одночасного перебування в приміщенні,

– заборонити вхід особам з ознаками респіраторного захворювання,

– здійснювати прийом громадян працівниками в масках.

 1. Надіслати рекомендації головам Зарічанської, Зимнівської, Оваднівської, Устилузької ОТГ щодо проведення аналогічних заходів в установах, закладах, підприємств, які розміщені на їх територіях.
 2. Управлінню житлово-комунального господарства і будівництва виконавчого комітету міської ради (Фіщук В.С.) вжити заходів щодо регулярної дезінфекції транспортних засобів, які здійснюють перевезення пасажирів на міських маршрутах та приміщення  автомобільних та залізничних вокзалах.

З цією метою Управлінню житлово-комунального господарства і будівництва виконавчого комітету міської ради:

– підготувати реєстр автобусів з державними номерами в розрізі перевізників;

– визначення місць і приміщень проведення  дезінфекції;

– підготувати і укласти відповідний договір на надання послуг з обробки та дезінфекції транспортних засобів і приміщень з районною державною лікарнею ветеринарної медицини.

– провести розрахунок необхідних фінансових ресурсів для здійснення дезінфекції та підготувати відповідний бюджетний запит на виділення коштів з резервного фонду міста.

– в місці проведення дезінфекції організувати роботу з контролю  та реєстрації транспортних засобів, які пройшли дезінфекцію, налагодити співпрацю з Володимир-Волинським ВП ГУНП України у Волинській області.

 1. Комунальному підприємству «Управляюча житлова компанія», ОСББ та ЖБК забезпечити придбання дезінфікуючих матеріалів, препаратів та засобів для можливого проведення дезінфекції багатоквартирних житлових будинків.
 2. Рекомендувати настоятелям храмів та керівникам релігійних громад провести роз’яснювальну роботу серед парафіян.
 3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію міської ради з питань охорони здоров’я та екології.

 Міський голова                                                                  Петро САГАНЮК

Микола Мороз 35728

Віктор Фіщук 38518

Оксана Субицька 35709

 

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

9 + сімнадцять =