Новини

Орден «За мужність» сержанту

Архів
17 переглядів

У нашого побратима, сержанта Юрія Петровича співпали в житті дві знакові події – нещодавно він нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня, який сержанту Петровичу на плацу бригади урочисто вручив командир полковник Олександр Жакун, а 4 березня наш орденоносець відзначив День народження!
У 14 окремій механізованій бригаді, що входить до складу військ оперативного командування «Захід», Юрій служить із початку її створення. Разом із побратимами пройшов пекельний шлях війни в Донецький та Луганський областях, у найгарячіших точках фронту. А до цього воював в АТО у складі 51-ї ОМБр, в якій проходив службу з 2010 року. Вдома, в рідному Володимирі-Волинському  на Юрія завжди з нетерпінням чекають кохана дружина Олександра й двійко малят – 6-річний Артем та 4-річна Оксанка.

Рідні Юрія чудово розуміють: його завдання зараз – захистити Україну, заради її народу, заради майбутнього своїх дітей. А тому не нарікають на тривалі розлуки з чоловіком й татом, підтримують і радіють тому часу, який щастить провести разом. І впевнені, невдовзі – перемога, після якої Юрій та всі наші захисники повернуться додому, до своїх родин. Просто треба ще трохи потерпіти…

Прес-служба  14-ї  ОМБр.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up