Новини

Ордени «За мужність» вручили батькам та дружині полеглих захисників

Архів
31 переглядів

Орден «За мужність» ІІІ ступеня вручили батькам загиблого захисника України з 14 ОМБр Василя Чайки із села Залужжя  Устилузької громади. Цю високу нагороду посмертно присвоєно указом президента України від 22 липня.

Орден батькам воїна вручив заступник начальника Володимир-Волинського РТЦК та СП – начальник відділення рекрутингу та комплектування підполковник Валентин Корнієнко.

Василь Чайка з 2017 року у складі 14-ої окремої механізованої бригади імені Князя Романа мужньо боронив рідну землю від російських загарбників. На жаль, 25 березня 2022 року у районі населеного пункту Червона Долина Миколаївської області ворожий авіаційний удар обірвав життя молодого воїна. Похований захисник у рідному селі Залужжя Володимирського району.

Цими ж днями орден «За мужність» ІІ ступеня, присвоєний також, на жаль, уже посмертно, вручили дружині загиблого 42-річного прикордонника Миколи Ткачука із села Новосілки Володимирської громади.

Майстер-сержант Микола Ткачук загинув 24 березня під час виконання бойового завдання на Донеччині. 30 березня його поховали у селі Новосілки. У 42-річного прикордонника, який багато років служив на заставі імені Івана Пархоменка, залишились три донечки, молодшій з яких всього 5 років, та дружина.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up