Новини

Оскаржений тендер реабілітаційного центру

Володимирська, Громади, Лайфстайл, Новини
166 переглядів

Для  визначення підрядника, який би здійснював  реконструкцію  будівлі колишнього інфекційного відділення  ТМО під сучасний реабілітаційний центр,   9 квітня у системі  електронний закупівель відбувся тендер, замовником якого було  КП «Володимирське ТМО». Претендували на роль підрядника з виконання цих робіт дві фірми  – ТОВ Кортакоз» та ТОВ «Укрбуд-Проект-Реконструкція». Результати електронних торгів оприлюднили 10 квітня на платформі Прозорро.

ТОВ-фірма «Кортакоз», що зареєстрована у Здолбунові Рівненської області, запропонувала виконати роботи за 96 мільйонів 495, 048 гривні. Утім, цю пропозицію було відхилено з мотивацією, що фірма «не відповідала умовам технічної специфікації та іншим вимогам щодо предмета закупівлі тендерної документації».

Про намір укласти договір замовник повідомив другому учаснику, ТОВ «Укрбуд-Проект-Реконструкція», що пропонував свої послуги за 102  мільйони 284 тисячі  234 гривні. Це підприємство зареєстроване у місті Бровари Київської області.

Однак «Кортакоз» 23 квітня подав до комісії Антимонопольного комітету України з розгляду скарг про порушення законодавства скаргу про недотримання замовником порядку проведення процедури  закупівлі та просив, зокрема, зобов’язати скасувати рішення про відхилення  його пропозиції та визначення переможця процедури закупівлі. Рішенням комісії від 25 квітня скарга була прийнята до розгляду і  на веб-порталі Уповноваженого органу (prozorro.gov.ua)  зобов’язано замовника надати пояснення по суті, що той зробив шляхом розміщення листа на цьому веб-порталі.

Після моніторингу процедури закупівлі, комісія виявила низку порушень.  Вони у  детально описані  у рішенні  №7984-р/пк-пз від  6 травня, де у висновку відхилення пропозиції від ТОВ-фірми «Кортакоз»  визнано неправомірним і  вирішено «Зобов’язати КП «Володимирське територіальне медичне об’єднання» на Волині скасувати рішення про відхилення тендерної пропозиції  фірми «Кортакоз» та рішення про визначення «Укрбуд-Проект-Реконструкція» переможцем за процедурою закупівлі – «Реконструкції корпусу №1 інфекційного відділення для створення реабілітаційного центру у Володимирі».

Також постала потреба в отриманні пояснень від КП «Володимирське ТМО», тож комісія Антимонопольного комітету України 9 травня зобов’язала замовника закупівлі протягом 3 днів надати інформацію та відповідні підтверджуючі документи, на підставі яких було здійснено обґрунтування розміру бюджетних призначень, технічних та якісних характеристик предмета закупівлі та визначено його очікувану вартість.

Щодо ТОВ «Укрбуд-Проект-Реконструкція»  то  цій фірмі онлайн мережах дають сумнівну репутацію, зазначаючи, що вона виграє тендери на сотні мільйонів гривень, хоча заснована засновано не так давно. Пік її заробітку на державних тендерах почався у 2021 році і відтоді вона заробила на державних тендерах майже 890 мільйонів гривень. Ця компанія брала участь у відбудові Київщини та після цього фігурує у судовій справі про розкрадання бюджетних коштів…

Що  далі?  Редакція сподівається  найближчим часом отримати з цього приводу коментар  посадовців.

Наш кор

 

Коментарі
Теги: "Володимир, реабалатаційний центр, тендер
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up