Новини

Остап Дроздов у книгарні «Є» презентував роман «№2»

Архів
7 переглядів

Уже вдруге за кілька місяців наше місто відвідав відомий журналіст, ведучий ток-шоу на телеканалі «ZIK» і автор двох романів Остап Дроздов. Минулого разу він як досвідчений медійник був одним з гостей гутірок фестивалю «Княжий», а цього разу, уже в ролі письменника, презентував свій новий роман «№2» у книгарні «Є».

   – Люблю такі камерні зустрічі, адже вони дозволяють ближче спілкуватися з аудиторією, провокують дискусію, надихають говорити про те, чого, можливо, і не планував казати, – зізнався на початку презентації гість. Остап Дроздов був приємно вражений тим, що захід зібрав більше двох десятків відвідувачів. «Замість того, щоб у цей недільний вечір посидіти перед телевізором, ви прийшли у книгарню на зустріч зі мною – і за це я вам вдячний», – підкреслив він.

Оскільки перша книга автора, роман-вибух «№1» не презентувалася у нашому місті, то Остап Дроздов скористався нагодою і розповів трохи про неї. У цьому тексті, за його словами, є дуже багато особистих, родинних історій, і навіть персонажі – мама головного героя та Іруся – «списані» з мами письменника та його бабусі відповідно. «Трохи боявся їхньої реакції на написане, тому текст дав почитати лише тоді, коли роман уже продавався в книгарнях. На щастя, книгу сприйняли нормально і не образилися», – розповів письменник.

У другому романі Остап Дроздов зачепив теми, яких свідомо уникав у першій книзі, – про Країну (саме таке, з великої букви), патріотизм, любов до своєї землі і можливість обирати те місце і той край, в якому будеш щасливий. «Тут теж є реальні жіночі історії: готуючи матеріал до книги, багато спілкувався з українськими жінками-заробітчанками, які зуміли знайти щастя у своїх Неаполях і Валенсіях,але мучаться через це почуттям провини, бояться зізнатися собі, що в рідній Країні почуваються нещасними. Мені важливо було проговорити те, що любов до країни повинна бути не обтяжливою даністю, а свідомим вибором», – підкреслив Остап Дроздов.

Дуже скоро презентація роману перетворилася на жваву розмову гостя з аудиторією. Володимирчани задавали питання, висловлювали свої міркування, ділилися думками. А завершилася майже двогодинна зустріч авторграф-сесією.

Перед презентацією ми мали нагоду записати з Остапом Дроздовим розлоге і цікаве інтерв’ю. Читайте його у наступному номері «Слова правди».

Віталіна МАКАРИК.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up