На головну Новини Освячено каплицю у день народження Залужжя

Освячено каплицю у день народження Залужжя

70

У неділю, на День Святої Трійці, відзначали свято села у Залужжі, якому виповнилося 148 років.

Розпочалася урочистість із освячення спорудженої селянами каплиці, біля якої почергово відслужили молебні священики Юрій Здебський, Федір Лафета та Олег Кобак з устилузьких храмів Київського і Московського патріархатів.

- реклама -

На святковий концерт залужани й гості села зійшлися до клубу. У програмі були виступи аматорських художніх колективів будинків культури із П’ятидень та Стенжарич, вокальної групи з Рогожан. Співали й танцювали місцеві школярі.  Уривок з «Лісової пісні» Лесі Українки декламувала  Альона Філіпова.  Власним авторським віршем привітав земляків вчитель-пенсіонер із Устилуга, уродженець Залужжя Асентій Боритюк.

Сільську малечу розважали «Фіксики»-аніматори, про приїзд яких подбав народний депутат Ігор Гузь. Селян привітали і вручили подяки найініціативнішим заступник устилузького міського голови Світлана Дубицька та помічник народного депутата Віктор Хиць. Завершився день села вечірньою святковою дискотекою з устилузькими діджеями.

Висловлюю вдячність спонсорам, які подбали про свято у Залужжі – директорам ТзОВ «П’ятидні»  Валерію Діброві та підприємства «Мустанг-транс»  Ігорю Кондисюку, Устилузькій міській раді, усім односельчанам, які доклали зусиль до організації дня села.

     Галина ГЕРІЯН,

завідувач клубом.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

чотири × 4 =