На головну Новини Озвучено нові вимоги громадського бюджету

Озвучено нові вимоги громадського бюджету

55

На засіданні координаційної ради з питань громадського бюджету (бюджету участі) за підсумками відкритого голосування головою  цієї ради обрали заступницю міського голови Любов Саць, заступником – депутата міської ради Романа Горошкевича, секретарем – начальника управління економічного розвитку та інвестицій  міськвиконкому Оксану Субицьку.   Було розглянуто результати анкетування серед володимир-волинців та питання, які порушували мешканці міста,  зокрема про методи голосування, збільшення кількості проектів, за які може проголосувати одна особа, та верхньої граничної межі бюджету на реалізацію малих та великих проєктів, проведення інформаційної кампанії.

Після тривалого обговорення, проаналізувавши усі подані пропозиції, члени координаційної ради прийняли зміни та доповнення до положення про громадський бюджет. Ними передбачено, що дія громадського бюджету поширюється на усю територію Володимир-Волинської міської територіальної громади, проголосувати за проекти громадського бюджету можна через електронну реєстрації (система Bank ID, ЕЦП, Е-mail) або заповнивши особисто паперовий бланк голосування у окремо визначених місцях (місця заповнення паперового бланку буде визначено окремим розпорядженням міського голови).  Також збільшено граничну межу бюджету на реалізацію малих та великих проектів (малий проект –  від 10 тисяч до 199 тисяч гривень, великий  – від 200 до 700 тисяч гривень).  Кошти громадського бюджету (бюджету участі) виділятимуться на проекти, які реалізовуватимуться у бюджетних установах, крім тих, які спрямовані на ремонт та реконструкцію приміщень, придбання обладнання.

- реклама -

Внесено зміни до повноважень членів координаційної ради:  якщо автором проекту є член  цієї ради, то  він не бере участі у голосуванні за свій проект при затвердженні тих, які допускаються до голосування.

Збільшено кількість проектів, за які може проголосувати одна людина: відтепер кожен житель міської громади може особисто проголосувати за 4 проекти – два великих і  два малих.

На засіданні обговорили і ряд інших змін у зв’язку з утворенням Володимир-Волинської міської територіальної громади. Усі ці рішення розглянуті на черговій сесії міськради, яка й затвердить остаточні зміни та доповнення до положення про громадський бюджет (бюджет участі).

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

один × 2 =