Новини

П’ять автобусних зупинок відремонтують у районі

Архів
7 переглядів

Активні ремонтні роботи на відрізку дороги Луцьк-Володимир-Волинський, що у межах автошляху загального користування Н-22 Устилуг-Луцьк-Рівне, тривають із червня. Їхній перебіг та результати моніторить голова облдержадміністрації Володимир Гунчик на щотижневих нарадах із керівниками підрядних організацій, що працюють на об’єкті та головами Володимир-Волинської, Локачинської та Луцької райдержадміністрацій.
Під час такої наради очільниця Володимир-Волинського району Наталія Василець проінформувала про хід ремонту автобусних зупинок. Зокрема, керівник району зазначила, що відрізоку шлях, на якому проходить ремонт дорожного покриття пролягає через три сільські ради району: Березовичівську, Хобултівську та Хмелівківську. На їх території поточного ремонту потребують 5 павільйонів. Це зупинки біля сіл Березовичі, Яковичі, Микуличі, Підгайці та Хобултова.

– Сільськими радами на сьогодні розроблено проектно-кошторисну документацію івиділено кошти з місцевих бюджетів для ремонту цих павільйонів, – зазначила Наталія Володимирівна. – Заключені договори на виконання робіт і виконавці уже приступили до ремонту зупинок. В межах населених пунктів ведуться активні роботи і щодо влаштування фундаментів під опори вуличного освітлення.

Варто нагадати, що загальна протяжність поточного ремонту – 81,7 км, а кошторисна вартість проекту – 888,7 млн грн. У цьому році планують ввести в експлуатацію 44,4 км дороги. 

Що ж до фінансової сторони питання, то у 2017 році для ремонту дороги Н-22 Устилуг-Луцьк-Рівне передбачено фінансування у розмірі 665 млн грн, з яких: 104,3 млн грн – кошти Державного бюджету, 5,3 млн грн – фінансування з місцевого бюджету і 555,4 млн грн – кошти «митного експерименту».

Про це повідомляє відділ організаційної роботи та управління персоналом апарату райдержадміністрації

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up