На головну Війна П’ять фур гуманітарної допомоги від закордонних меценатів відправили військовим і мешканцям...

П’ять фур гуманітарної допомоги від закордонних меценатів відправили військовим і мешканцям постраждалих регіонів

113

Нашій громаді випала нагода співпрацювати з організованими, відповідальними та щедрими благодійниками – Гонсало Велозу, Міхалом Твардовськи, American School of Warsaw , які колегіально доставили в Україну вже п’ять фур з провізією, повідомляють у фейсбук-спільноті ОТГ.

Окрім побутових речей, таких як засоби гігієни, павербанки, спальні мішки та каремати, ці меценати передають продукти харчування, які дуже необхідні як нашим військовим, так і цивільному населенню, що страждає від активних бойових дій.

- реклама -

Значна частина продовольства відразу передається цим категоріям, акцентуючи увагу саме на нагальних потребах та зручності у використанні.

Пластівці, борошно, молоко, олія, снеки, дитяче харчування, енергетики, соки, паштети, цукор та різні крупи направлялися в різні куточки нашої зраненої України. Миколаїв, села та містечка Київської області, Харків, Слов’янськ, Попасна, Авдіївка, Чернігів, Одеса, Ізюм, Маріуполь, Баштанка та інші населені пункти отримали частинку допомоги від наших друзів, зокрема Американської школи у Варшаві.

Окрім цього, враховуючи значну кількість внутрішньо переміщених осіб на території громади, координаційним центром було роздано частину продуктів і цій категорії населення.І ось, знову гуманітарний вантаж, значна частина якого відразу ж направляється нашим князівським воїнам.

Кожен українець сьогодні особливо цінує підтримку закордонних друзів, оскільки усі ми відстоюємо людські цінності і свободу. Наша громада щиро вдячна Гонсало Велозу та Міхалу Твардовськи за організацію транспорту, а колективу Американської школи у Варшаві за ті придбані та передані речі, які надзвичайно необхідні та цінні, особливо у місцях бойових дій.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

3 + 12 =