Новини

П’ять модних колекцій на етно-показі

Архів
13 переглядів

   Стильне сучасне вбрання, у дизайні якого модельєри по-різному «цитують» та інтерпретують «моду» княжої доби,  представлять на етно-показі в суботу. П’ять колекцій одягу для нього підготували дизайнери з Володимира, Нововолинська і Луцька.

На модному дефіле гості побачать вишукані, спокусливі й ошатні сукні з колекції «Квітуча країна» від луцької модельєра-дизайнера з 15-річним стажем і викладача ЛДТУ Анна Дідух. Широкий асортимент сучасного авторського  вишитого вбрання під брендом «Вишиванки княжого граду» представлять Мар’яна Олещук та Олена Бабійчук. Дві колекції з етно-мотивами покажуть викладачки педколеджу ім. А. Ю. Кримського Олена Клюд і Марія Шумік.

А дизайнерка з нововолинського ательє Ольга Купрієнко спеціально для «Княжого» підготувала ексклюзивну колекцію одягу «Княгиня Ольга:від язичництва до сьогодення». Аби створити вбрання з вигадливим поєднанням матеріалів і фактур, з вкрапленням давніх слов’янських мотивів і традиційних етновізерунків, вона кілька тижнів штудіювала історію костюму.

   Побачити усі ці красиві, вишукані і вигадливі моделі ви зможете на Сцені дійств. Дефіле розпочнеться о 15.40 в суботу.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up