На головну Новини П’ять років, як створена 14-а ОМБр

П’ять років, як створена 14-а ОМБр

350

   Услід за Днем Збройних сил України у  військовослужбовців 14-ї  окремої механізованої бригади  міг би  бути інший привід для свята  –  10 грудня минуло п’ять років, як  утворений цей бойовий підрозділ. Якби  їм було до свят…  Адже основний склад бригади  нині  займає бойові позиції на  Луганщині і, либонь, найбільшим святом  для бійців стане  швидке і щасливе повернення додому. До  того ж, знову ятрить  душу  біль людських втрат – 9 грудня війна забрала у нас трьох  військовиків бригади… 

Крізь гарт у найгарячіших точках фронту

- реклама -

   Дорогі побратими! Шановні військовослужбовці 14-ої окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого!
Від щирого серця вітаю вас із Днем Збройних сил України, Днем Сухопутних військ України, п’ятиріччям створення військової частини, яке наша бригада відзначила 10 грудня!
5 років – надзвичайно мало для історії державності, ще менше – для світової історії. Але для нас це – ціла епоха! Наша князівська бригада постала у найкривавішому і найскладнішому в історії сучасної України 2014 році. Ми гартувалися у визвольних боях в найгарячіших точках фронту. І зараз, вкотре стоячи на лінії вогню і на першому знаковому ювілейному рубежі нашої військової частини, ми можемо з гордістю сказати, що відбулися – як бойовий, злагоджений колектив патріотів і однодумців, в яких на всіх одна мета – щаслива, вільна Україна! І хоч не нам оцінювати свій вклад у перемогу і свою роль в історії держави, ми горді тим, що були і є однією з основних бойових складових АТО та Об’єднаних сил, і тим, що, міцно тримаючи зброю, зробили і робимо для України, її незалежності та майбутнього!
За п’ять років ми пройшли випробування пекельними боями по всій лінії фронту, ми розвивалися й ставали сильнішими, ми здобували, і, на превеликий жаль, втрачали… У той день, коли закінчиться війна, ми запалимо свічки пам’яті за всіма полеглими за Україну побратимами. Ми завжди пам’ятатимемо тих, кого втратили, і криваву ціну нашої незалежності…
Попри випробування, які нам випали, ми з вами, шановні побратими, впевнено, з вірою в Україну рухаємося вперед – як велить серце, честь військовослужбовця та вірність військовій присязі! Ми досвідчені, сильні, згуртовані! Ми примножуватимемо наші досягнення і надалі будемо надійним щитом для мирних міст і сіл України – аби там не знали війни! Ми неодмінно втілимо мрію кожного українця – здобудемо Перемогу! Ми будемо примножувати велич і славу нашого покровителя – князя Романа Великого і нашої Богом даної України! Бо мужність народжує переможців, згуртованість – непереможних!
Солдати, сержанти та офіцери 14-ої окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого! З нагоди професійних свят та ювілею нашої князівської бригади прийміть найщиріші побажання міцного здоров’я, любові, добра, здійснення мрій, терпіння й наснаги для досягнення поставлених цілей! Висловлюю вдячність усім, хто впродовж п’яти років був у молитвах і думках поряд з нами! Слава Україні!
Командир 14-ої ОМБр імені князя Романа Великого полковник
Сергій ВОЙЧЕНКО.

 

Вітання від юних луганчан

   З нагоди Дня Збройних сил України військовослужбовці 14-ї окремої механізованої бригади імені князя Романа Великого, яка виконує завдання за призначенням в районі проведення Операції об’єднаних сил на Луганщині, приймали вітання від учнів школи одного з прифронтових населених пунктів.
Щирі посмішки і слова вітань, захоплення від спілкування з воїнами, солодкі смаколики і спортивне свято, під час якого школярі змагалися у спритності з вояками, стали найкращим подарунком для захисників з нагоди свята. На знак вдячності військовослужбовці запевнили маленьких і юних українців, що зроблять все від них залежне, аби українські діти і молодь зростали, дорослішали та здійснювали свої мрії під українським небом, на українській землі, у вільній, процвітаючій країні, яку розбудовуватимуть і якою пишатимуться!

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

сімнадцять − вісім =