На головну Новини «Пакунки  малюка»  «прийшли»  у домівки  немовлят

«Пакунки  малюка»  «прийшли»  у домівки  немовлят

41

   Відповідно до прийнятої у червні цього року урядової постанови передбачено надання «пакунка малюка» батькам при виписці новонародженої дитини з пологового будинку.  Але   надійшли  ці  пакунки із запізненням, тому соціальним службам довелося доставляти їх  по домівках.   

Від 1 вересня  у місті народилося 19 малюків.   Подарунком завітали   до родини Дукельських, ще 13  маленьких володимир-волинців  отримали у понеділок такі ж  пакунки.  У них у картонній коробці-колисці знаходяться одноразові підгузки, пелюшки, одяг для новонароджених, вологі серветки, термометр, ножиці, ковдра, плед, рушник, іграшка-брязкальце, дитячий крем та рідке мило.

- реклама -

Секретар міської ради, заступник міського голови Олег Свідерський, начальник управління соціального захисту населення Олександр Смикалюк та соціальні працівники привітали молоду родину з народженням маленького Тимофійка. Мама новонародженого хлопчика Наталія подякувала за такий візит і зазначила, що пакунок малюка – суттєва допомога від держави молодим сім’ям.

***

У  районі такі бейбі-бокси отримали уже 13 матерів новонароджених. Зокрема, двох із них, у селах Суходоли та Селець відвідала голова райдержадміністрації Наталія Василець та заступник начальника управління соціального захисту населення Алла Кузьмич.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

4 × 3 =