Новини

Пам’ятаючи та шануючи подвиг захисників

Архів
7 переглядів

Чотири роки тому Володимирщину сколихнула шокуючи звістка про напад на бійців 51-ї бригади на блокпосту під Волновахою. Ця трагедія стала незворотною точкою відліку тисяч жертв війни на Сході. 22 травня вже традиційно –  жалобний день у місті. Аби вчергове вшанувати загиблих володимир-волинських героїв на площі поруч із стелою пам’яті відбулась панахида за участю представників влади міста та району, духовенства, членів родин загиблих та громадськості.

Перед поминальними заходами міський голова Петро Саганюк провів уже також традиційну зустріч із вдовами та рідними загиблих бійців, яким вручив грошову допомогу та висловив слова співчуття та підтримки.

« Як міська, так і районна влада намагається робити все можливе  задля підтримки у вашому непоправному горі. Ми схиляємо голови перед подвигом героїв, перед родинами загиблих. Нехай пам’ять про ваших найрідніших живе вічно», – зазначив міський очільник.

  Священнослужителі усіх конфесій об’єднались у спільній молитві за душі полеглих. До портретів бійців лягли оберемки квітів та лампадки. Зі словами вдячності до земляків, котрі пам’ятають і шанують подвиг бійців, звернулась вдова військовослужбовця Віра Крохмаль. Розчулила проникливим виконанням вірша про війну на Сході режисерка народного аматорського театру «Відродження» Олена Шарко.

  Серед 18-ти загиблих військовослужбовці на блокпосту під Волновахою  троє жителів Володимирщини – Микола  Бондарук із села Заріччя,  володимирчанин Леонід Полінкевич та Віталій Лішук із села Зоря. Їхні портрети першими з’явились на стелі пам’яті, яку вже декілька разів доповнювали. Усі володимирчани  сподіваються, що на цій дошці більше не з’явиться жоден новий портрет. Імена двох десятків загиблих бійців із короткими відомостями про них прозвучали під час мітингу і сльози в ці хвилини втирали не лише члени їхніх родин.

 

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up