Новини

«ПАнБуд» подбав аби не затоплювало сусідські грядки

Архів
3 переглядів

   Не лише про власний  бізнес, а й про інтереси людей дбає депутат міської ради Сергій Радкевич, розчищаючи меліоративний канал на болоті між «ПАнБудом» і вулицею Цинкаловського. 

Коли почали розкопувати меліоративний канал поряд із територією «ПанБуду», жителі вулиці Цинкаловського, чиї городи межують із цією землею, забили на сполох. Побачивши високі кучугури землі й торфу, розуміли, що це загрожує підтопленням їхніх ділянок. Адже закон фізики, за яким рідина у посудинах, сполучених між собою, завжди тримається на одному рівні,  – істина, незалежна від людських бажань і партійних інтересів. Інна Тішина з будинку № 14 вирішила записатися на прийом до міського голови, та спершу прийшла поговорити з господарями торгового центру.

Підприємці Олексій Панасюк та Сергій Радкевич, каже жінка, з розумінням поставилися до прохання, пообіцяли допомогти. За їхньою вказівкою  відразу було прокопано рівчак, щоб відвести воду із людських городів.

Сергій Радкевич розповідає, що всебічно вивчив цю проблему, він постійно дбає про водовідведення на заболоченій ділянці, поруч з торговим центром.  Аби меліоративний канал не заповнювався і вода не підмивала виробничу територію, підприємці  власним коштом постійно його розчищають. Депутат наголошує, що вода сюди стікає з кількох зливневих каналізацій великих міських вулиць, у тім числі і з Ковельської. Під час сильних дощів рівень води може  підійматися до метра. Сергій Радкевич переконаний, що якщо міські комунальники утримуватимуть у порядку колектор, а це невеликі затрати для бюджету, то зливна каналізація справиться із надлишком води. Але чомусь наші господарники у його нормальній роботі не зацікавлені, і не передбачають коштів, щоб його почистити.

Про меліоративний канал, який раніше справно відводив воду, знають і місцеві жителі. На жаль, тепер він ледь помітний людському оку, заріс очеретом та ядовитим борщівником і взагалі не виконує свого призначення. Марія Дивінська, яка проживає тут 14 років розповідає, скільки праці колись  вклали, щоб навезти землі, підняти грядки. Завдяки цьому успішно вирощували  всіляку городину й овочі. Та кілька останніх років мусять рити на своєму городі канави, такі собі міні-меліоративні рови, аби стікала вода й не затоплювала посаджені рослини. Люди вдячні міському депутату і мають надію, що коли підприємці і водопровідно-каналізаційна служба паралельно дбатимуть про утримання колектора, їхнім городам не загрожуватиме підтоплення.

За словами Сергія Радкевича, не обійшлося і без конфліктів. Жителі вулиці Озерної, що є єдиним поїздом до болота,  були проти того, щоб біля них їхала техніка, мовляв, вона могла пошкодити дорожнє покриття.

   Наш кор.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up