На головну Новини Парк на Риловиці продовжують розбудовувати

Парк на Риловиці продовжують розбудовувати

184

Серед кількох масштабних об’єктів, які не припинили реалізовувати у місті у період карантину, – рекреаційний парк на річці Риловиця. Слідом за освітленням, доріжками на острові, відеоспостереженням та встановленими лавочками тут прокладають входи з боку вулиці Луцької. Нині ці роботи завершені на 80 відсотків. 

Бригадир ПП «Ліски» Олександр Вітюк (на знімку) уже другий рік працює на цьому об’єкті. Каже, що приємно дивитись, як змінюється ця місцевість, – від засміченого та порослого травою острова до сучасної рекреаційної зони. Нині він разом із колегами трудиться над прокладанням сходів на головному вході до парку. Наразі завершили вхідну доріжку, якою буде зручно спускатись людям із інвалідністю та мамам із візочками.

- реклама -

Пандус ще планують обладнати перилами, так само, як і обидва мости через річку. Після цього підсобна бригада візьметься за облаштування входу зі сторони дев’ятиповерхівок.

Олександр Вітюк розповів, що сходи, які ведуть до парку, будуть кольоровими із тактильними смужками, котрими позначають початок і кінець сходинки. Це роблять для того, аби люди зі слабким зором могли без проблем спускатись і підійматись.

На усі ці роботи з міського бюджету передбачено близько мільйона 200 тисяч гривень. І завершити їх планують до початку літа. Проте доля іще одного проекту, який тут планували реалізувати цього року, зі слів першого заступника міського голови Ярослава Матвійчука, наразі невідома. На острові було заплановано озеленення із висадженням 90 видів високорослих дерев та кущів, облаштування газонів та прокладення системи поливу. Та чи потягне місцева казна такі витрати, покаже час. Адже з теперішньою ситуацією в країні та світі важко щось передбачити.

Окрім цього, в рекреаційній зоні запланували встановити оригінальний дитячий майданчик у формі корабля. На це навіть виділили кошти з обласного бюджету на одній з останніх сесій, проте пів мільйона гривень так і не дійшли за призначенням – їх повернули в обласну казну, аби використати на заходи у боротьбі із коронавірусом.

Тетяна ІЗОТОВА.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

чотири × 4 =