На головну Новини Парламентська підтримка устилузьким  селам

Парламентська підтримка устилузьким  селам

14

   За понад три з половиною роки роботи депутата Ігоря Гузя у Верховній Раді на розвиток Устилузької об’єднаної громади залучили з державного бюджету майже 2,8 мільйона гривень.  Про це розповів парламентар під час зустрічей із жителями малих сіл ОТГ.

З огляду на особисті пріоритети депутата, а це – розбудова дитячо-спортивної інфраструктури, підтримка закладів освіти та культури, у десяти  населених пунктах громади встановили дитячі майданчики, зокрема, у місті Устилуг, селах  Зоря, Лудин, Микитичі, Коритниця, П’ятидні, Рогожани, Ізов, Стенжаричі, Хотячів. За кошти цьогорічного траншу майданчики встановлять у Тростянці, Чорникові, Хрипаличах та Турівці.

- реклама -

Також за кошти держбюджету  реалізували низку енергоощадних проектів. Наприклад, в Устилузькому будинку культури реконструювали паливну мережу, здійснили технічне переоснащення системи опалення в будинку культури у селі П’ятидні, а в Микитичах розпочали будівництво котельні та мереж теплопостачання у школі.

Ресурси «соцеконому» спрямували і на капітальний ремонт школи у Рогожанах, садочків у Лудині та Устилузі. Придбали комп’ютерні класи у заклади освіти сіл Зоря і П’ятидні. Цього року закуплять звукову апаратуру в будинок культури Амбукова, для  Стенжарич придбали її ще у 2017 році. Про це повідомляє прес-служба нардепа.

Поділитися
- реклама -

Прокоментувати

Введіть Ваш коментар
Введіть Ваше ім'я

два × 1 =