Новини

Паспорти дорожчають

Архів
14 переглядів

За декілька днів набуде чинності постанова Кабінету Міністрів України щодо зміни вартості оформлення паспорта громадянина України у вигляді ГО-картки та паспорта для виїзду за кордон.

Паспорт громадянина України у формі ГО-картки вартуватиме 345 гривень – у разі оформлення впродовж 20 робочих днів; 471 – при оформленні впродовж 10 робочих днів. Перша ГО-картка у 14 років надалі оформлятиметься безплатно.
Нова ціна паспорта громадянина України для виїзду за кордон: 682 гривні – у разі оформлення впродовж 20 робочих днів, 1034 – при оформленні впродовж 7 робочих днів.
Це перше подорожчання біометричних документів з 2016 року і зумовлене воно збільшенням прожиткового мінімуму. Відповідно до ст. 20 Закону України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус», гранична вартість адміністративних послуг залежить від розміру прожиткового мінімуму, встановленого для працездатних осіб на 1 січня календарного року. При цьому кошти, отримані як частина адміністративного збору спрямовуються до місцевих бюджетів.
Враховуючи нові вимоги законодавства, оплата документів буде відбуватися за новими реквізитами, які можна знайти на сайті ДМС у розділі «Платіжні реквізити».
Наталія ЛЕВЧУК.
Прес-служба УДМС України у Волинській області.

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up