Новини

Патріотичний флешмоб та молебень у День Гідності та Свободи

Архів
22 переглядів

 

День Гідності та Свободи у Володимирі-Волинському відзначили поминальними заходами біля пам’ятних дощок Небесної Сотні, загиблим воїнам АТО та вечором-реквієм у культурно-мистецькому центрі.

Розпочались  урочистості з хресної ходи від собору Різдва Христового. Колоною рухались містом представники міської та районної влади, духовенство різних конфесій, небайдужі містяни та студенти місцевих навчальних закладів, тримаючи в руках портрети героїв Майдану. На площі  їх зустріли учні НВК ЗОШ №3-ліцею із патріотичним флешмобом – розгорнутим синьо-жовтим стягом та ключем паперових журавлів, що здіймаються у небо. Цим діти хотіли показати надію у краще майбутнє, адже журавель – це символ України та любові до рідної землі.

Поклавши квіти до  меморіальної дошки загиблим бійцям АТО, хресна хода направилась на вулицю Небесної Сотні до однойменної меморіальної дошки, аби вклонитись та віддати шану загиблим на Майдані. Тут священнослужителі на чолі із керуючим Володимир-Волинською єпархією КП єпископом Матфеєм відслужили молебень, після чого до меморіальної плити лягли квіти та встановили запалені лампадки. У своїй промові владика наголосив, що жодна жертва на Майдані не є даремною, адже це було заради нашого майбутнього, тому варто шанувати і не забувати подвиг цих мужніх людей.

Продовженням заходів з нагоди Дня Гідності та Свободи став вечір-реквієм у КМЦ, де лунала поезія, яку читали викладач педколеджу Інна Совальська та «союзянка» Антоніна Солодуха, а також спогади про події чотирирічної давності очільниці місцевого «Союзу українок» Віри Чайковської та музиканта Сергія  Шишкіна. Останній виконав свої пісні, які звучали і на Майдані – «Майданну колискову» та «Западенську зиму». Патріотичні пісенні твори звучали у виконанні студентів та викладачів педколеджу. На завершення усі охочі мали нагоду переглянути документальний фільм «Зима, що нас змінила».

Коментарі
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up