Новини

Павлівська шерифка

Громади, Лайфстайл, Павлівська
2854 переглядів

Іванна Атлас народилась і виросла в селі Щенятин тодішнього Іваничівського району. Після закінчення Іваничівської середньої школи № 1 обрала нелегку для жінок міліцейську професію. За рекомендацією колишнього першого заступника начальника райвідділу міліції Юрія Давидюка вступила в Харківський національний університет органів внутрішніх справ. Закінчивши його, молода спеціалістка спочатку працювала в Горохівському райвідділі, а пізніше перевелась у Іваничівський райвідділ на посаду дільничної інспекторки Павлівської території.

Прийняття Закону України «Про поліцію» і утворення об’єднаних територіальних громад посприяли тому, що Іванна Богданівна на початку року пройшла переатестацію і отримала кваліфікацію – поліцейська офіцерка громади. Її призначили офіцеркою Павлівської ТГ, найбільшої в колишньому Іваничівському районі. До громади увійшли 11 сільських рад і 20 населених пунктів. Через не налагоджене належним чином автобусне сполучення поліцейській доводилося долати пішки у день майже 20 кілометрів, щоб вирішити питання, з якими звертаються жителі.

Павлівський сільський голова Андрій Сапожник подбав про переобладнання приміщення колишньої лікарської амбулаторії для роботи поліцейської станції громади, а екс-начальник Волинської поліції Юрій Крошко вручив Іванні Богданівні ключі від новенького службового автомобіля. Тепер офіцерці громади не доводиться даремно витрачати час і сили,  вона може  оперативно розв’язувати назрілі проблеми.

Іванна Атлас підтримує тісний зв’язок із Іваничівською радою ветеранів органів внутрішніх справ, прислуховується до порад. На території громади проживають вісім ветеранів міліції і 11 міліцейських вдів. Уже стало традицією 8 травня разом із ветеранами міліції покладати квіти до обеліска на меморіалі слави і могили дільничного інспектора Миколи Кравченка, який загинув у 1951 році в селі Завидів на Павлівщині при виконанні службових обов’язків.

Люблять і поважають Іванну Богданівну жителі громади і з гордістю називають її Павлівською шерифкою.

Геннадій ЧУПАХІН,

голова Іваничівської ради ветеранів органів внутрішніх справ

Коментарі
Теги: Іванна Атлас, Павлівська шерифка
Поділитися
Головні новини
Реклама
keyboard_arrow_up